Olen aikuinen ja jo muuttanut pois lapsuuden kodistani, joten minua häiritsee erittäin paljon kun joskus harvoin käyn kotona niin isäni selvästi kosiskelee äitiä petipuuhiin ja joskus kuulen seksiääni heidän huoneestaan. En ymmärrä miksi heidän täytyy harrastaa seksiä kun olen käymässä. Se tuntuu minusta kiusalliselta ja ahdistavalta. Täytyykö heidän todistella että vehkeet vielä pelaavat tai saavatko jotain salaista kiihotusta kun joku ulkopuolinen on kuuntelemassa.
Erotiikka pois
Hygsfg
7318
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tiedän kyllä tunteen,otan osaa. Itsellä jäi ällötys kun vanhemmilla oli nariseva sänky jota myös päiväsaikaan ahkerasti käyttivät. Oven toki laittoivat perässänsä kiinni mutta sitä natinaa piti sitten koko lapsi katraan kuunnella,tosi kiusallista.
Ihmettelen kyllä vanhempiesi käytöstä,jättäisin ehkä itse jo kyläilyt väliin jos pitäisi vielä näin aikuisena kuunnella. Itse pidän kyllä tasan tarkkaan huolen etteivät kumpikaan lapsistani joudu moista kuuntelemaan. Mielestäni seksi on kyllä ihanaa ja nautittavaa,mutta todellakin VAIN KAHDENKESKEISTÄ.
Kyllähän juttu on näin, että vanhempien seksiasiat ovat yksityisiä ja kahdenkeskisesti hoidettavia. En kyllä sinuna jäisi kuuntelemaan vierailullani ( kerroit vielä että harvoin vierailet!) hetekan narinata, sen verran ärsyttäisi tuollainen kiusallinen käytös. Kyllä sen verran huomaavaisuutta tulee osoittaa, että ne himot hoidetaan kun vieras on poissa. Outoa!
Aikuisen oikeesti, hei! Vanhempienne seksiakti on minusta vanhempienne välinen asia. He ovat omassa kodissaan. Jos kumpikin näyttää olevan vapaaehtoisessa suhteessa, niin mistä te oikein natisette?
Jospa vanhalla pariskunnalla on mukavaa omassa kodissaan.
Mikäli asunto tosiaan on niin pieni, että ette pääse seksiääniä karkuun, lähtekää pakoon omaan kotiinne.
Ei sekstailu lopu 60 - 70 eikä 80-vuotiaana. Yllätys?
Ällöttävää...Itse sanoisin kyllä asiasta jotain....ei luulisi iäkästä pariskuntaa enää niin himottavan että aikuisten lasten aikana...mutta jospa olet erehtynyt, ehkä kääntyilevät vaan narisevassa sängyssä.
Ehkä isälläsi on alkava dementia, jossa seksuaalisuus korostuu..
Stereoista täysille Boney M:n biisi nimeltä Daddy Cool joka kerta kun ähkiminen ja natinat kantautuu korviin.
Toimii.
Minusta aika törkeää ja ajattelematonta käytöstä vanhemmiltasi. Minä en ainakaan tietäisi miten reagoisin, jos joskus käyn heidän luonaan ja he paneskelisivat ihan avoimesti minun ollessa siellä. Seksi on luonnollinen juttu, mutta minusta se ei ole enää luonnollista, että sitä harrastetaan ns. vieraan ollessa kylässä!! Joku raja siihenkin hommaan!
Miltäköhän vanhemmistasi tuntuisi, jos SINÄ paneskelisit heidän ollessa sinun luona kylässä? Saattaisi heistäkin tuntua vähän kiusalliselta :D