Golf-Pokerin SM-kisat!

HimoGolfaaja

Pukataas samaa viestiä tänne golf-puolelle mikä meni pokeripuolelle, niin muutkin saavat homman tietoonsa!

Onkos kukaan huomannut NordicBetillä golfpokerin SM-kisoja? Sellainen löytyi ja kiinnostus pelaamiseen olisi kova. Enemmänkin siis tuo golf-osuus kiinnostaa. Edeltävässä satelliitissa ei ollut tuota 10:tä pelaajaa, joten koko homma peruttiin. Sunnuntaina 10.9 pelataan seuraava, joten toivottavasti sillon saadaan minimissään tuo 10 pelaajaa ja homma pyörimään. Aika halvalla irtoaa loppujen lopuksi jos on 50 5€ osallistuminen ja paketin arvo 350€. Freezeout turnaus siis kyseessä, joten ei todennäköiseseti tule tuon 10 paketin edestä osallistumisia (3500€). Ihan sen takia ilmoittelen, että saadaan ainakin tuo 10 kasaan ja paketit parempaan talteen :)

Kisat pukkasivat silmään NordicBetin etusivulta. Tässä linkki itse kisaan: http://www.nordicbet.com/fin/docs?content=poker_golf&content_only=false&ads=false

1

229

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HimoGolfaaja

      Vieläkin on 4 pelaajaa! Tulkaa ihmeessä mukaan, irtoaa 55€ paikka kisoihin, sisältyy ruuat, juomat, majoitus greenfee jne! Mahtava setti siis tohon hintaan.

      Porukalla ollut vissiin vaikeuksii löytää turnausta, joten tässä ohjeita: "Klikkaa "Muuta aulaa" oikeasta alareunasta niin kauan, että vasemmalle tulee valikko, josta löytyy kolmantena "Turnausaikataulu". Sitten klikkaat "Turnausaikataulu" ja sieltä toisesta tai ekasta välilehdestä löytyy itse turnaus.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      110
      2371
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      35
      1339
    3. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      983
    4. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      952
    5. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      634
      952
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      865
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      88
      818
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      690
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      686
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      676
    Aihe