Päätin laittaa nuorten aikuisten suosimaan Kuvake.net mestaan kuvallisen profiilin. Olen saanut yhden päivän aikana 58 vierailua joista kaksi ollut miehiä. Loput ovat olleet 18-23 vuotiaita naisia, joista puolet ollut tod. hyvännäköisiä. Olen saanut vain 20 kommenttia koska en itse kirjoittele tai bongaa kuvia (omiani on 5 bongattu) jotkut ovat vain laittaneet hymiön (kieltä lipovan, silmää iskevän yms)
Kommentit ovat olleet mm. tämmöisiä:
- Onpas hyvännäköinen ;-)
- Onko sulla FB:ssä tai meseä?
- Missäpäin asut? (ei lue paikkakuntaa)
- Siistejä tatuointeja
Loma kun alkoi..
18
155
Vastaukset
- Älyn haamu
Lamourettes tunnetaan Stadissa siitä että ovat oikeita megalutkia.
- Naisasialooseri.
Eräs ATM kaverini yritti kännissä pyytää Lamourettes tytön puhelinnumeroa keikkapaikan parkkipaikalla.
- Älyn haamu
Naisasialooseri. kirjoitti:
Eräs ATM kaverini yritti kännissä pyytää Lamourettes tytön puhelinnumeroa keikkapaikan parkkipaikalla.
Jos kaverisi olisi ollut rikas tai ulkomaalainen niin lamourettes-lutka olisi ottanut poskeen siltä siellä parkkiksella.
- Kirjoittaja
Oliko niillä jotakin muutakin mainitsemisen arvoista kuin mukiinmenevä ulkonäkö? Entä sinulla?
Kuuluuko Lamourettes-ryhmän jäsen YTN-luokkaan?- YTM Strike's
En voi sanoa mitään erityistä persoonallisuudesta kun en tunne heitä, eikä kyse ollut siitä vaan kokeilin kuinka moni nainen katsoo ja kommentoi minulle ilman että kirjoitan heille itse. Oli vain tylsä aamupäivä joten oli hauska vain kokeilla tuota :)
Ulk.näöltä tanssija oli erittäin kaunis, varmasti moni muukin mies olisi samaa mieltä. Hänkin oli vain yksi muiden joukossa jotka kirjoitti että en tajua miksi tuohon takerrut? - Kirjoittaja
YTM Strike's kirjoitti:
En voi sanoa mitään erityistä persoonallisuudesta kun en tunne heitä, eikä kyse ollut siitä vaan kokeilin kuinka moni nainen katsoo ja kommentoi minulle ilman että kirjoitan heille itse. Oli vain tylsä aamupäivä joten oli hauska vain kokeilla tuota :)
Ulk.näöltä tanssija oli erittäin kaunis, varmasti moni muukin mies olisi samaa mieltä. Hänkin oli vain yksi muiden joukossa jotka kirjoitti että en tajua miksi tuohon takerrut?Tiedätkö, kuuluuko BB-Minna vielä Lamourettesiin? Hän oli joskus todella hyvännäköinen ja seksikäs (katsokaa Googlella), mutta BB-talossa muistutti tavallista lähiövalasta. Muutenkin oli tuolloin ihan BB-tasoa. Siinä ohjelmassa ei mielestäni juuri "YTM / YTN -tyyppejä" muutenkaan näe.
- Älyn haamu
Kirjoittaja kirjoitti:
Tiedätkö, kuuluuko BB-Minna vielä Lamourettesiin? Hän oli joskus todella hyvännäköinen ja seksikäs (katsokaa Googlella), mutta BB-talossa muistutti tavallista lähiövalasta. Muutenkin oli tuolloin ihan BB-tasoa. Siinä ohjelmassa ei mielestäni juuri "YTM / YTN -tyyppejä" muutenkaan näe.
Olipa melkoinen muutos.
- YTM Strike's
Kirjoittaja kirjoitti:
Tiedätkö, kuuluuko BB-Minna vielä Lamourettesiin? Hän oli joskus todella hyvännäköinen ja seksikäs (katsokaa Googlella), mutta BB-talossa muistutti tavallista lähiövalasta. Muutenkin oli tuolloin ihan BB-tasoa. Siinä ohjelmassa ei mielestäni juuri "YTM / YTN -tyyppejä" muutenkaan näe.
Mikä tuossa Lamourette's tanssijassa nyt on kun koko aloituksen huomio on hänessä, oli vain yksi muista ei sen enempää. En tiedä kuuluuko vai ei eikä oikeastaan kiinnosta mutta, ei kannata kaikki yleistää läskeiksi. En usko että koko ryhmä olisi edes olemassa jos kaikki olisi jotain fatsoja, eikä tämäkään mimmi todellakaan mikään läski ollut vaan hoikka..
8 uutta vierailijaa sivulla ja 4 kommenttia, taidan päästä tuohon "suosituimmat" listaan tätä menoa ;)
- parATiisin lumo
Ja sitten heräsit unesta sänky nihkeänä. Laitoit peukun suuhun!
- YTM Strike's
Jeap, osasinkin odottaa että joku heittää vastaavaa :-D eipä ole unta sinun harmiksesi ;)
- female27
Kuule YTM-luokitukseen liittyy muutakin kuin vain ulkonäkö ;).
Eli pointtina oli, että hyvännäköinen jätkä saa huomiota naisilta. Oliko tässä jotain uutta?- Totuuden Torvi
Väärin miehelle riittää pelkkä ulkonäkö ytm asemaan vaikka olisi täysi tyhjätasku mulkku.
- Ei riitä
Totuuden Torvi kirjoitti:
Väärin miehelle riittää pelkkä ulkonäkö ytm asemaan vaikka olisi täysi tyhjätasku mulkku.
,mutta naiselle riittää pelkkä ulkonäkö.
- YTM Strike's
Tiedän että YTM - statukseen liittyy muutakin kuin pelkkä ulk.näkö mutta, aloituksessa ei ollut kyse muusta kuin ulkonäöstä..
- YTM Strike's
Tilannepäivitys:
Olin rannalla, olin saanut poissaolevana 24 uutta vierailijaa ja 9 kommenttia lisää :) - lähiövalas
Ei tuolla Strikesilla ainakaan englannin kieli ole hallussa.
- fdgdfgfd
Laitapa linkki niin katotaan se ihmeellinen kuva.
- ATM Strike's
Kuule tiedän mitä porukkaa täällä on ja heidän sairaat juttunsa, oletatko tosiaan että linkitän teille kuvani. Netistä saa napsattua kuvan kuin kuvan ja joku sairas voi käyttää sitä mihin haluaa, ei kiitos! Ei ole kuitenkaan pakko uskoa sanaani, vapaa maa suomihan on ;-)
P.S. englantini on tarpeeksi pätevä..
Päivitys:
Vierailijoita on 107 tältä päivältä ja kommentteja on 46 kappaletta ja bongauksia 9 :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874028Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242891No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452310- 341311
- 10899
- 131875
- 6844
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12811Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124756- 11750