Kävi sitten niin että tuli oltua yhdynnässä anopin kanssa mökillä. Muija ja lapset lähtivät pariksi yöki kaupunkiin asioita hoitamaan ja jäin anopin kanssa mökille. Täällä jo niin moneen kertaan luettu tarina toistui. Ensin vähän viiniä, sauna päälle ja sitten oltiinkin jos niissä puuhissa.
Hirveä morkkis mulla, vaikka kivaa olikin...
En kaipaa mitään saarnoja/neuvoja, tapahtunut mikä tapahtunut.
Anopin kanssa mökillä
17
2318
Vastaukset
- Ruodot esiin
Et kaipaa mitään saarnoja mitä yrität kertoa ?
Vahinkoja sattuu ei sen kummempaa .
En myöskään ota osaa morkkikseesi )))
Miniälle lähetän terveiset .
Jos asia paljastuu sinulle lähetä mies anopin kanssa saunaan
pistä iso pönkä oven eteen että saavat kunnon löylyt.
Pidä huoli että ovi pysyy tiukasti lukossa naulaa saunan ikkinluukut kiinni
voit vallan hyvin naputtaa muutaman naulan saunan oveen.
Otat kaksi raavasta miestä vahtiin jotta saavat kunnolla .löylytellä.
Eiköhän se tästä- moraalitonta
Aivan samaa mieltä. Siinä on sitten hyvää aikaa soitella asianajajalle.
- olis tullu
moraalitonta kirjoitti:
Aivan samaa mieltä. Siinä on sitten hyvää aikaa soitella asianajajalle.
Määkin olisin tullu jos ois kututtu, tai tuun kutsumattakii...
- Vävy ja anoppi -
jos juttu on tosi - niin tosi oksettavaa!
Molemmat ovat täysiä mätiä, kännissä oleminen ei ole mikään puolustus.
Taitaa omatunto kolkuttaa aikalailla - ja aiheesta. - hyi
Hyi helvetti itse en enään samaa munaa sisääni ottais ja oksentaisin jos saisin tietää!Tösi ällö anoppi, ja mies hyi sanat ei riitä kuvaamaan kuvotusta.
- ällötys
Kuin myös, ja tyyppi vielä ei kaipaa saarnoja, kehuakko pitäis ?
Ei sillä anopillakaan ole kaikki inkkarit kanootissa jos tekee omalle tytölleen noin, tää äijä on täys p....a. Ansaitsevat toisensa kyllä.
Jos oisin tuttava ja tietäsin niin ihan taatusti ilmottasin tytölle.
- Saunatouhuja
No en olisi uskonut, että täältä löytyy noin paljon Jeesustelijoita! En ole ylpeä tapahtuneesta, mutta teksisin sen varmaan uudestaankin...
- mee läävään
Mikä sika. eikä anoppikaan käy täysillä.
Toivon totta totisesti että kärähdätte ja vaimos potkasee sut kaaressa pellolle ja löytää kunnon miehen. - ankeatäti
Saahan sitä olla anopin kans ja vaikka apen. Eihän siinä mitään. Voi myös touhuta monella muulla tavalla - onhan niitä vaihtoehtoja ja mahdollisuuksia.
Mutta. Kaikkea ei voi saada. Jos toimii niinkuin aloittaja ja anoppinsa (liekö sitten totta vai fantasiaa) niin ei voi saada hyvää ja antoisaa suhdetta omaan puolisoon. Aina hiertää ja kolkuttaa.
Vaikka kukaan ei täällä jeesustelisi tai saarnaisi. Ne koodit on ihan omassa päässä.
- 29
Niin tässä tapauksesa se anoppi on vaimon äiti?
- toivoa sopii
Toivottavasti lapset ovat perineet korkean moraalin ja terveen järjen jostakin ammoisilta ajoilta,koska ihan lähisukulaisilta ne ei sitä voi periä :((
- Hyi!!!!
Miten voit tehdä omalle vaimollesi jotain noin kauheeta???? Ensi kerralla kun meet naimisiin tai avoliittoon niin pidä Anopin seurassa haalareita ylläsi ja kun oot selällään sängyssä niin napit vielä seläntakana. Et kaipaillut mutta tästä näitä nyt tuli. Se ei johdu alkohoolista eikä sitä voi syyttää, vaan se oli ihan sun omaa syytäsi.
Miten tuollasta voi tapahtua??? Kuvottavaa.... - öjö
No sitä näkee aika paljon äiti tytär pareja. Äiti hyvä kuntoinen siisti ja hiukset hoidettu, tytär 20-30kg ylipainoinen ainoa hoito käy kait joskus pesulla.. Valinta ei olisi vaikea.
- suberwoman
valinta se on sukurutsauskin.. tottakai. Samoin muuten kun katselee isä-poika pareja niin huomaa että nuorempi on kaljamahaisempi ja leveäperseinen sekä hartialinja puuttuu kokonaan, kaulakin on jotenkin lysähtänyt läskiseen niskaan... suihku on nähty ehkä viimejouluna ja farkut pesty ???? ikinä??? yök!
- -irina-
Juuh, näin muute on ! joskus aikoinaan kahtelin pihalla että onpa komee, ilonen, reipas ja toimelias vanhempi mies, aina moikkaa ohi kulkiessä. (isä) Mutta kuka on tuo sen kanssa oleva vätys joka vaan istuu ja vetää röökiä hartiat lysyssä koskaan tekemättä mitään. (poika)
Jos ois pitänyt valita oisin taatusti ottanut sen isän.
- vaihteluvirkistää
Ei sillä ole mitään sukurutsauksen kanssa tekemistä jos harrastaa äitiä ja tytärtä.
Niin se lauloi aikanaan Irwinkin:
Yksi tykkää äidistä ja toinen tyttärestä,
minä tykkään kummastakin oikein sydämestä. - järki hoi
Voi Juku
Mikä vika siinäkin anopissa on, minulla on kaksi vävyä ja en kyllä voisi edes kuvitella että kummankaan kanssa voisi olla silleen, ja vielä että pettää omaa lastani, ja että omat lapsen lapseni sanoisivat eron tultua että mummo oli syypää eroon, sillä ei kukaan varmaan syyttäisi tätä kiimaista miestä, ja kun mummo on usein vanhempi niin kantaa vastuun.Ei saarnaa sinulle sillä se ei menisi kuitenkaan jakeluun, joten se joka sotkee asiat ehkä voisi selvittääkkin ne. Ja taas toisaalta luulen että sinun mielikuvituksesi lentää nyt vähän liikaa taitaa olla toive ajattelua. En käsitä edes että viitsit kirjoittaa, ja miksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26517118Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235517- 1152592
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152076Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361775Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111007- 59959
Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?45899Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto32897