BAILAAJA - TIPU ?!? HEIKKO?

ONKO nykynaisihanne fasistinen?

Miksi nainen ei saa olla nukkemainen bailaaja- tipu?

Mä en huoli itelleni miestä joka on törppö.

Lihavan miehen pitää keventää.
283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihmis-ihannehan on se, johon pyritään, mutta jota ei oikeasti voida saavuttaa. Sekin on muuttunut ajan kuluessa. Ja kyllä: aina se on ollut jossain mielessä fasistinen, eihän 1500-luvulla kaikilla ollut varaa syödä itseään pulleroksi.

Äänestä

Nainen saa olla nukkemainen bailaajatipu.

Mies saa olla törppö ja lihava.

Mutta edellisten ei ole pakko rakastaa toisiaan :'-D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuva Hartz kirjoitti:

ONKO nykynaisihanne fasistinen?

Miksi nainen ei saa olla nukkemainen bailaaja- tipu?

Mä en huoli itelleni miestä joka on törppö.

Lihavan miehen pitää keventää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu