Nuorekasta muotia kokoon 52 saakka!!!

Olen aivan hullaantunut brittiläisen Peacocksin vaatevalikoimaan...
3700
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voiko Ulla Popkenin vaatteita tilata suomeen?

Äänestä

Ulla Popkenin vaatteita on tulossa Lorellaan! Joten sieltä voi iha käydä niitä katsomassa. Ajan kohtaa en ihan tarkalleen tiedä mutta kannattaa vaikka käydä kysymässä asiaa tai soittaa konttoriin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oonuska1986 kirjoitti:

Olen aivan hullaantunut brittiläisen Peacocksin vaatevalikoimaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu