kun tätä palstaa lukee niin tein miehen työn, ettekä arvaa mitä rääkkiä he saivat.. Verbaalista lähes sadistista murjontaa ja kun en saanut tyydystystä siitä niin nyrkillä sain. Vieläkin kun kävelee vanhoja koulutovereita vastaan niin näkee sen pelon heistä joka on vetisissä silmissä.
Kiusasin ylä-asteen ajan tulevia AT-miehiä..
kyllä elämä on ihana
9166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
ilmestyy tällainen entinen kiusaamasi ATM?
http://www.hermeetikko.com/15/images/stories/kouluammuskelu/pekka-eric-auvinen.jpg
Mutta joku pumppaa yhä rautaa salin hämärässä odottaen uudestaan Sinun tapaamista.
Ota sitten oma ensiapulaukku mukaan.
Reppanat voi yrittää, samanlaisia tissiposkia ovat kuin kymmenen vuotta sitten. Pumppasin heidän haluamia teinejä ylä-asteella ja nyt pumppailen heidän haluamia kauniita naisia.
Pelottaa kuule ihan vitusti ritarimiesten uhittelut :-))))
Voi voi kuka se tässä yritti "pelotella" sinä ja sun reipas peppukaveri, voi tätä riemua kun ajattelen niitä hetkiä. Nuoret AT-miehet otti vain henkisen nöyryytyksen vastaan kuin kapinen koira potkut, puhumattakaan siitä ilosta kun tein jäyniä heille.. jaloista kiinni ja nivuset vauhdilla tolppaan. Muuten auvinen oli pepunhoonaajia niinkuin sinäkin
pekka-Eric Auvinen ei ollut ATM vaan sun kaltainen mies. näkeehän sen jo sen ulkonäöstä - Pahan pojan look.
Auvisella ei live-elämässä koskaan ollut tyttöystävää, eli selvä ATM. RIP hero
Kaikki suomalaisetkaan ei ole aisureita.
Suurella osalla suomalaisista naisista on tumman miehen nussima muija.