Hintaa tällaiselle?

Eli osaiskos joku veikata paljon tulsii hintaa tämän tapaiselle tatuoinnille, mustalla värillä ja säären ympärille tehtynä:

http://www.google.fi/imgres?imgurl=http://cdn.sheclick.com/wp-content/uploads/2010/12/Armband-Tattoo-Design-for-Girls-520x390.jpg&imgrefurl=http://freedoomtattoo.blogspot.com/2011/01/wrist-band-tattoo.html&usg=__IHTZ_tfccv_4F4gcMu3PXiJVnmc=&h=390&w=520&sz=52&hl=fi&start=195&zoom=1&tbnid=SQrZjeMzVMwmeM:&tbnh=145&tbnw=193&ei=nH8kTtPZDMmt8gOUt5XIAw&prev=/search?q=maori+ankle+band+tattoo&um=1&hl=fi&biw=1280&bih=831&tbm=isch&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=276&page=9&ndsp=26&ved=1t:429,r:4,...

6

178

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • likkeessä

      100- 150€....

    • niinkö vähän! kiitos arviosta!

    • Tatboy

      Nykyään on ala kilpailtua... Tokihan jotkut "huiput" saattavat ottaa enemmän, mutta ei tuollaisessa keskitasoisen ja huipun tekemänä juuri laadullisesti ole eroa.

    • lävistäjä69

      se riippuu ihan missä liikkeessä käyt sen ottamassa mutta useimmissa missä itse olen käynyt ottamassa toi ois sitä 100-170e hinta luokkaa korkeintaan . riippuu toki kuinka iso tuosta on tarkoitus tulla.

    • Eli joku viitisen senttiä voisi olla tuollaisen bandin leveys. Vähän tuohon nilkan yläpuolelle, enemmänkin sääreen ajattelin. Jos tuollaiseen "nauhaan" haluaa yksityiskohtaisempaa ja pienenpää kuviota, niin muuttuuko hinta-arvio paljonkin?

      • Tatboy

        No yleensähän hinta määräytyy kuluvan ajan mukaan...
        Eli pientä yksityiskohtaisempaa yleensä tekee kauemmin, mutta ei loppujenlopuksi kovin paljon hintaa tee lisää jollei ihan mahdottömuuksiin mennä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      265
      17199
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      5536
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      115
      2595
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      16
      2087
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1778
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      1013
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      961
    8. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      45
      909
    9. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      32
      904
    Aihe