Hintaa tällaiselle?

Eli osaiskos joku veikata paljon tulsii hintaa tämän tapaiselle tatuoinnille, mustalla värillä ja säären ympärille tehtynä:

http://www.google.fi/imgres?imgurl=http://cdn.sheclick.com/wp-content/uploads/2010/12/Armband-Tattoo-Design-for-Girls-520x390.jpg&imgrefurl=http://freedoomtattoo.blogspot.com/2011/01/wrist-band-tattoo.html&usg=__IHTZ_tfccv_4F4gcMu3PXiJVnmc=&h=390&w=520&sz=52&hl=fi&start=195&zoom=1&tbnid=SQrZjeMzVMwmeM:&tbnh=145&tbnw=193&ei=nH8kTtPZDMmt8gOUt5XIAw&prev=/search?q=maori ankle band tattoo&um=1&hl=fi&biw=1280&bih=831&tbm=isch&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=276&page=9&ndsp=26&ved=1t:429,r:4,...

6

177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • likkeessä

      100- 150€....

    • niinkö vähän! kiitos arviosta!

    • Tatboy

      Nykyään on ala kilpailtua... Tokihan jotkut "huiput" saattavat ottaa enemmän, mutta ei tuollaisessa keskitasoisen ja huipun tekemänä juuri laadullisesti ole eroa.

    • lävistäjä69

      se riippuu ihan missä liikkeessä käyt sen ottamassa mutta useimmissa missä itse olen käynyt ottamassa toi ois sitä 100-170e hinta luokkaa korkeintaan . riippuu toki kuinka iso tuosta on tarkoitus tulla.

    • Eli joku viitisen senttiä voisi olla tuollaisen bandin leveys. Vähän tuohon nilkan yläpuolelle, enemmänkin sääreen ajattelin. Jos tuollaiseen "nauhaan" haluaa yksityiskohtaisempaa ja pienenpää kuviota, niin muuttuuko hinta-arvio paljonkin?

      • Tatboy

        No yleensähän hinta määräytyy kuluvan ajan mukaan...
        Eli pientä yksityiskohtaisempaa yleensä tekee kauemmin, mutta ei loppujenlopuksi kovin paljon hintaa tee lisää jollei ihan mahdottömuuksiin mennä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4028
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2891
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2310
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      34
      1311
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      899
    6. 131
      875
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      844
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      811
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      756
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      750
    Aihe