mistä tietää että on ihastunut?:o
mistä tietää..
11
784
Vastaukset
- tutti,
Kyllä sä sen sitte tiedät ku oot kasvanu aikuiseksi.
- sddddddddddddd
katseesta
- mmmmmmm.............
Piitkiä katseita, hymyjä, kätkettyjä nauruja,vatsan pohjassa kuumottaa,
halu olla lähellä koko ajan,laskee tunteja kunnes tavataan jälleen,
epävarmuutta omaa itseään kohtaan.- heii:)
Vaikutti ehkä tosi tyhmältä kysymykseltä, mutta joskus vaan on käynyt niin ettei edes itse tiedä olevansa ihastunut . . :) ei se vaan aina niin helppoa ole.
- daaaa!
heii:) kirjoitti:
Vaikutti ehkä tosi tyhmältä kysymykseltä, mutta joskus vaan on käynyt niin ettei edes itse tiedä olevansa ihastunut . . :) ei se vaan aina niin helppoa ole.
kai sä sen tiedät siitä, että laitat tänne tämmösen tyhmän kysymyksen.
- .
daaaa! kirjoitti:
kai sä sen tiedät siitä, että laitat tänne tämmösen tyhmän kysymyksen.
noniin..
- tutti,
heii:) kirjoitti:
Vaikutti ehkä tosi tyhmältä kysymykseltä, mutta joskus vaan on käynyt niin ettei edes itse tiedä olevansa ihastunut . . :) ei se vaan aina niin helppoa ole.
Njoo, onhan joskus elämässä vaiheita ettei ole niin hyvät hoksottimet, voi olla kiireitä, murheita ym....
Mutta kyllä ne on ne kainot katseet ja heikot jalat ;) - outo.
Kerran elämäni aikana olen tuntenut noin. Harmi ettei silloin ollu kokemusta asioista ja ne meni sen takia suoraan sanottuna päin helvettiä.
- ei enää ihastumisia
Joskus kun aikoinani, vuosia vuosia sitten olin ihastunut, niin sitä odotti seuraavaa päivää että näkis sen ihmisen vaikka vaan vilaukselta, sydän jyskytti ja odotti että se ihminen edes vaikka katsois minuun päin. Hölmöjä tunteita, hölmöllä ihmisellä. Ykspuolisia tunteita ne oli. Enää ei ole vuosiin tuntenut mitään ketään kohtaan, kun tajus ettei sitä vastakaikua tule ikinä saamaan. Aika hölmöjä ne mun ihastumiset oli, kohteet eivät piitanneet minusta minkään vertaa :)
- miten eroon?
mä oon nyt siinä aallossa. Miten pääsen eroon?
- ..
Hölmö taidan olla minäkin D:
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911087
- 123860
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa103825"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten275652- 68559
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait72553Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64552Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54526- 72483
- 50463