Eräs YTM kaverini töissä kertoili naisseikkailuistaan ja yksi juttu oli että baarissa oli ollut naamastaan ruma nainen, mutta sillä oli kuulemma ollut seksikkäät tiukat nahkahousut ja muut pornokuteet päällä ja nämä saivat YT-miehen kiinnostuksen heräämään.
Nainen sitten pyrki tuon miehen nussittavaksi ja pornokuteiden avulla pääsikin. Tosin seuraavana päivänä YT-miehen piti valehdella että on lähdössä mökille puutöihin, että pääsi pois sen naisen kämpiltä panon jälkeen.
Nahkahousut auttoivat naista pääsemään pantavaksi
7
724
Vastaukset
- Itämaantietäjä
Kukaan ei oikeasti usko, että sinulla olisi kavereita.
- Ogelin Oraakkeli
Ainakaan noin paljoa.
- Itämaantietäjä
Ogelin Oraakkeli kirjoitti:
Ainakaan noin paljoa.
Eikä ainakaan ylemmän tason miehiä.
- Naisasialooseri.
Itämaantietäjä kirjoitti:
Eikä ainakaan ylemmän tason miehiä.
Minulla on kaverina sekä YT-miehiä, että AT-miehiä. Enhän muuten voisi mitenkään nähdä selkeää kokonaiskuvaa siitä miten seksi jakautuu miesten kesken.
Nyt olen nähnyt se, että osa miehistä saa liikaakin ja osa ei saa koskaan mitään. Eli kyllä ne naiset ovat kaikki kiinnostuneita niistä samoista miehistä ja osasta taas ei kiinnostu kukaan.
Olen itsekin yrittänyt kieltää ja olla näkemättä tuota totuutta, mutta pakkohan se on uskoa. Naisasialooseri. kirjoitti:
Minulla on kaverina sekä YT-miehiä, että AT-miehiä. Enhän muuten voisi mitenkään nähdä selkeää kokonaiskuvaa siitä miten seksi jakautuu miesten kesken.
Nyt olen nähnyt se, että osa miehistä saa liikaakin ja osa ei saa koskaan mitään. Eli kyllä ne naiset ovat kaikki kiinnostuneita niistä samoista miehistä ja osasta taas ei kiinnostu kukaan.
Olen itsekin yrittänyt kieltää ja olla näkemättä tuota totuutta, mutta pakkohan se on uskoa.jaa jaa. Että rumia naisia ei kattelis saati panis kukaan , mutta on se kumma kun naiset tekee samoin eli valikoi...
- Naisasialooseri.
tmh-62 kirjoitti:
jaa jaa. Että rumia naisia ei kattelis saati panis kukaan , mutta on se kumma kun naiset tekee samoin eli valikoi...
Tuo on totta rumien naisten kohdalla. Tosin kyllähän hekin pantavaksi pääsevät.
Mutta tuossa valikoinnissa ei voi hyväksyä sitä, että se kaikki seksi kerääntyy niille tietyille miehille.
Jos näin on, niin MAT on totta ja sen kieltäjät väärässä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh741933Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971673- 1471217
- 59688
- 198662
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636- 54557
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462