Kuinka monet rukkaset olette saneet yhden illan aikana?
Minä olin viime viikonloppun Helsingin yössä ja sain mukavat 7 rukkaset :)
naiset olivat kyllä kohteliaita ja muutama jopa joi tarjoamani drinkin, mutta luu jäi käteen :)
Ennätys rukkasien määrässä / ilta?
11
416
Vastaukset
- M28, turku
12 yhden illan aikana Turussa, kello 20.00 ja 02.00 välillä, neljässä eri ravintolassa joissa tuli illan aikana käytyä.
- join drinksusi
Oliko humalan määrä vakio tuona kohtalokkaana iltana?..:) :P
- M28, turku
join drinksusi kirjoitti:
Oliko humalan määrä vakio tuona kohtalokkaana iltana?..:) :P
Kyllä oli, join joka ravintolassa 2 tai 3 paukkua. Ennen ravintolaan lähtöä en ainuttakaan. Joten missään änkyräkännissä en ollut.
- expimp
jätä ne drinkit tarjoamatta. Ei selvästi auta asiaa. Yksikään, kelle olen tarjonnut ei ole mukaani lähtenyt. Mutta juuri noin! Rukkasia pitää kerätä kuin tarroja. Joskus natsaa. Mutta jos pitempään jatkuu, niin tiedät, että sinun on vaihdettava taktiikkaa.
- ......
ittellä ehkä viidet pakit illan aikana ennätys...
- 15+1
Kyl mä yleensä heitin hanskat tiskiin kolmannen jälkeen ja keskityin vetämään vaan pään täyteen suosiolla :)
Kyl sitä vaan parien pakkien jälkeen menee itseluottamus ja naiset kyllä vaistoaa epätoivon kilometrin päähän. - Vailla hyviä tapoja
Woi kuule, tanssi-ilta kesälavalla; niin monet rukkaset, että meni laskut sekaisin. Enkä ole ruma ja osaan tanssia perustanssit. Siskon selitys: "niillä kaikilla oli ayrshirekengät" (tanssijoitten jalkineet).
- -casanova-
Älytöntä lopettaa kesken. Aina kannattaa jatkaa siihen asti, että saa parillisen määrän rukkasia. Siis jos on molemmat kädet tallella.
- canicani
Nykyään yleensä tulee sellaset 2-3 rukkasta illassa ennen kuin natsaa. Minulla on tapana aloittaa sieltä "kauneimmasta" päästä ja sitten laskea aina vähän vaatimuksia. Eniten harmittaa jos yhteen prinsessaan kuluu liikaa aikaa ennen rukkasia, kun ilta on niin kovin lyhyt.
Aikaisemmin vikoilla hitailla sai vielä napatuksi säälipiparin, mutta nykyään hitaat ovat jääneet yökerhoista kokonaan pois. Höhöö.. Mä luin että runkkausten. :D Jatkakaa.
- Must try harder
En oo saanu vielä yhtäkään rukkasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh882088Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1361756- 1801316
- 237766
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10711- 59708
- 65699
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako211608- 49556
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337492