Niin, sinä juuri. Tässä olisi 27-vuotias hyvännäköinen mies Helsingistä. En ole baari ihminen, joten ajattelin että ehkä tätä kautta voisi löytää seuraa.
Eikö olisi ihanan helppoa? Miksi seuran löytämisen tarvitsisi olla tämän vaikeampaa? :D
Kysymyksiä?
Hei, sinä kaunis nainen Helsingistä!
7
673
Vastaukset
- Nainen23
Ihanan helppoa olisikin, juu, olisiko liiankin? Itsekään en baari-ihminen ole, ei sieltä oikeanlaisia ihmisiä tunnu löytyvän, vaikka iskijöitä riittäisikin. Olisihan se mukava kohdata, joku fiksu mies, tosin ei turhan tärkeä itsestään, sopivan lainen, liian kranttu en ole. Vaan, kun foorumi tuntuu väärältä... Missä teihin mukaviin miehiin törmäisi? Lähtisin sieltä katsomaan:)
- srtht
Haha! Liian helppoa? Ehkä tässä pitäisi sitten esittää vähän vaikeaa, jotta elämään tulisi vähän haastetta.:D Mutta siis joo, sehän se ongelma onkin, kun mukaville ihmisille ei oikein ole omaa kohtaamispaikkaa! Itsekin olen miettinyt pääni puhki, missä kivoja naisia tapaisi.
Asutko Helsingissä? Ehkä voisin kertoa päivän ja kellon ajan, jolloin yhteen mukavaan mieheen voisi törmätä tietyssä kahvilassa.
Tiedän myös yhden mukavan miehen mailiosoitteen, jos haluaisit sen kautta tutustua. :)
- Nainen23
Eihän elämä olisi hauskaa ollenkaan jos liian helpolla asioita saisi, kiva tunne kun jotain saavuttaa;) Helsingissä asun, sehän hassulta tuntuukin, että tämän kokoisessa paikassa kuvittelisi törmäävänsä joskus johonkin, vaan ei. Vai onko ongelma juuri siinä, että ympärillä on niin paljon ettei spottaa sitä yhtä?
Ja tähän, nyt jo tuntuu hassulta, vähän kuin nettideittailua! Ai minäkö? Välillä sitä yllättyy:D- srtht
Pistän tähän maili-osoitteeni: [email protected]
Olisi hauskaa jos ottaisit yhteyttä vaikka ihan lyhyellä viestillä.
Lupaan tarjota haastetta, jos asiat tuntuu sujuvan liian helposti. ;)
- YTM25
Kuule kerron sinulle yhden asian. Oikeasti hyvännäköinen mies saa seuraa lähes mistä tahansa (ei tarvitse baariin mennä) on kaupan kassaa ja kuntosalia yms (viimeksi mainitusta saan aina seuraa) . Jos äiti sanoo että "oot komia pojka" niin ei se tarkoita että olisit.. :)
- srtht
Kaupan kassalla törmää aniharvoin kehenkään kiinnostavaan ja muutenkin... En nyt jaksa sinulle alkaa selittelemään elämääni sen enempää kuin että käsitys ulkonäöstäni perustuu ihan oman ikäisteni sinkkunaisten mielipiteisiin.
Hyvää päivänjatkoa!
- justiinsa joo!
Hei! Etsin majakkaa T.Perävaunu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911097
- 125866
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa103835"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten275652- 69572
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait72553Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64552Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54526- 72483
Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist32473