lukijoita blogille ?

sonskiii

12

67

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ihan vinkkinä vain pari juttua:

      -ei kannata laittaa vihreetä tekstiä vihreen taustan päälle, koska sitä on todella vaikeaa ja ärsyttävää lukea

      -noita perus kaduntallaajien päiväkuulumisblogeja on olemassa mieletön määrä, eikä yksikään niistä tule suosituksi ilman jotain uutta näkökulmaa tai erilaisten asioidne käsittelyä. Vielä kun lisää tuon vaikealukuisen värimaailman niin eihän tuota lue kukaan. Itse en ainakaan jaksanut ekaa kappaletta pidemmälle.

      • sffssfsfsffssf

        Mä kyllä ainakin tykkään lukea ihmisten kuulumisia. Mieluummin se että kerran kuukaudessa tehdään päivitys siitä kuinka tapahtu jotain jännää.


    • Joku................

      Nii, tota on tosi vaikeaa lukee, ei vaa pysty, koska teksti on vihreää ja tausta...

    • ssuperman1

      nyt on ulko asu muokattu erillaiseksi. se vihreä oli vaan väliaikainen, koska tänään oli tarkoitus, ja teinkin uuden ulkoasun kokonaan. nyt se on helppo lukuisempi ainakin minun mielestäni.

    • Joku................

      Ihan oko nyt.

    • mellu
    • amdrichland

      oikeesti ketään ei kiinnosta jotkut teidän "täs on ihana heppa ja täs on toinen" bloginne

    • nasuhh

      Mun blogi on tämmöne:

      musta-ruusu.blogspot.com

      • nasuhh

        http//:musta-ruusu.blogspot.com

        Jos toimis tää linkki :D


      • nasuhh
        nasuhh kirjoitti:

        http//:musta-ruusu.blogspot.com

        Jos toimis tää linkki :D

        musta-ruusu.blogspot.fi/?m=1

        sit edellinenkää toiminu...


      • NOIN SEN SAA TOIMII!

    • iauuau

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää

      jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole
      Maailman menoa
      44
      2494
    2. Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä

      ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi
      Maailman menoa
      74
      2477
    3. Belfastissa käynnissä kunnon persuilu

      Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä
      Maailman menoa
      73
      2372
    4. Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus

      jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.
      Maailman menoa
      56
      2140
    5. Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään

      Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl
      Maailman menoa
      32
      1867
    6. Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen

      Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma
      Maailman menoa
      84
      1685
    7. Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista

      Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko
      Kotimaiset julkkisjuorut
      21
      1143
    8. Riikka runnoo! sähkön hinta +25 %, bensan hina +16 %

      Euron bensa! Tuo legendaarinen persujen vaalilupaus. Sannan hallitus pudotti sähköenergan alv:n 10 prosenttiin, Riikka r
      Maailman menoa
      7
      1024
    9. Rakastan sinua hiljaisuudessa

      Rakastan sinua hiljaisuudessa. Olisit minun tai et, olen odottanut sinua vuosisatojen ajan. Ilman sinua sydämeni on yksi
      Rakkaus ja rakastaminen
      41
      1005
    10. Eläköön kuningas, kuningas on kuollut

      Heikki Nivala kaatui kuin mies. Kavaltaja käveli juuri edelliseen toukokuun kokoukseen hankkimansa puku päällä. Eläköön
      Kemijärvi
      56
      886
    Aihe