kysyisin.. paljon on valinnanvaraa.. kertoisitko omasta kokemuksestasi? ja missä kävit? olisin kiitollinen vastauksista.
lahti kaupungin tatuointipaikoista
7
124
Vastaukset
- lahestat
eiks kukaan sano mitää?? luulis et olis useampikin kokemus kun näyttää olevan kuitenkin useita paikkoja ? no voinhan mä arvalla heittää :)
- lahsestta
höh.. kyllä muilta alueilta vastaajia löytyy :/
- toinenta
other side tattoossa kävin.. hiljasta porukkaa mutta kuva hyvä! asiantuntevaa porukkaa! Toista tatuointia samaan paikkaan menossa ottamaan !
- Jebsens
Other Side tattoota voisin itsekin suositella! Asiakaspalvelu ei mitään maailman parasta (suomalaiset miehet kun tuppaa olemaan yleisestikin niin sosiaalisia), mutta hommat hoidetaan ajallaan, hyvin ja huolellisesti..
Ja by the way käyköhän sinne vain käteinen isommissakin kuvissa...? - toinentat
käsittääkseni ei kortti käy ollenkaan..
- tiinan tatuoima N
Tiina's tattoo on hyvä paikka. Tiina on asiallinen ja tunnollinen tekijä. Suosittelen paikkaa, siellä otin omat kuvani ja ottaisin jatkossakin.
- Ammattilaisia
Suosittelen; OtherSideTattoo!!!
Olen hakkauttanut muutaman kuvan. Todella ammattilaisia. Palvelu on juuri niin hyvää kuin pitääkin. Ei tatuointiliike ole mikään ompelukerho jossa höpötetään ummet ja lammet. Onhan olemassa sanonta: kun taito loppuu, selitykset alkaa. Hinnat ok. Suosittelen. ps. Yks mikä on varma; kierrä C...om kaukaa...siellä työnjälki on ala-arvoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911097
- 125866
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa103835"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten275652- 69572
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait72553Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64552Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54526- 72483
Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist32473