Kikkeli ja persunpelkääjä, TUKI NYT JO TURPASI!!!

Saatanan perkele

Perkele jos eli loput herjaukset !!!

13

87

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Onko selvä

      Teukkako se siellä kännissä riehuu? Eikö me sovittu että laitat korkin kiinni, kännipäissä kaikenlaista sinulle sattuu. Et sitten ota mitään kikkeli tai perse kuvia ja niitä lähettele naisille.

    • kysyjä.

      heh heheh heheh heheh heheh heheh heheh heheh heee....jos tuolla pinnalla on perSSuministerit varustettu, niin se hallitusreissu päättyy todella ly...

      • hstax.vttu

        Voi kun mä en sulle voi hehhehhehhhe hhehhehhehhehe . . . . . . muuttua, mutta gay-palstat sopivat peremmin kysyjä. ja nikkivaras antipersulle parhaiten, ei ole niin kovin tarkkaa mihin sohitte.


      • kyllä kelpaa
        hstax.vttu kirjoitti:

        Voi kun mä en sulle voi hehhehhehhhe hhehhehhehhehe . . . . . . muuttua, mutta gay-palstat sopivat peremmin kysyjä. ja nikkivaras antipersulle parhaiten, ei ole niin kovin tarkkaa mihin sohitte.

        Edelliset lähettämäsi kuvat olivat tosi hyviä. Koska saamme uusia ?


    • Nauru ei lopu

      "jos eli loput herjaukset"

      Se persujenkin mainostama kansa tietää hyvin, että on myöhäistä katua kun on jo housuissa. Tosin Teukallahan ei ollut edes niitä housuja, mutta ymmärtänet periaatteen.

      Jos on sellaisella ymmärryksellä varustettu, että katsoo voivansa kansanedustajana heilua humalassa paidatta baareissa, sammua mopoklubeille, toivotella vähemmistöjä asumaan milloin minnekin, harjoitella rukouskutsuimitaatioita julkisesti ja nyt viimeksi esitellä juhlakuntoista varustustaan nettikuvin, voisi ehkä miettiä, onko eduskunta välttämättä ihan oikea työpaikka tällaiselle henkilölle. Hakkarainen on kuitenkin itse pyrkinyt ja päässyt eduskuntaan, ei sinne ketään väkisin valita. Ja persujen listalta ja persuja edustamaan, tätä et voi kiistää vaikka ehkä haluaisitkin.

      Niin, se persujen osuus. Jos persut katsovat näitä toilailuja sivusta, ja käyttävät kuitenkin Hakkaraisen keräämät hupiäänet surutta puolueen hyväksi, niin totta ihmeessä puolueen kuuluu kestää Hakkaraisen toiminnan seuraukset. Yksittäistapaus? Niin että pitäisikö olla oikein ryhmäpäätös kikkelikuvien lähettämisestä ennen kuin persut kantaisivat vastuun kansanedustajansa hölmöilyistä?

    • selloon kipin kapin

      NYT SUNNUNTAINA ESPOON LEPPÄVAARAAN OSTOSKESKUS SELLOON KELLO 15

      SUNNUNTAINA 23.3. ESPOOSSA KELLO 15 Leppävaaran Sellossa
      Professorit kiertueella Sellon kirjastossa
      Sunnuntai 23.3.2014 15:00 - Sunnuntai 17:45 - Sellon kirjasto
      Erkki Havansi ja Manu Vanhala, Perussuomalaisten EU-vaaliehdokkaat

      KESKIVIIKKONA 26.3. YLEN A-STUDIOLLA KELLO 21
      TAPAA TOHTORI JUSSI HALLA-AHO 26.3. KELLO 21 YLE A-STUDIO


      Tohtori Jussi Halla-aho kertoo sit down -kokoomuspellestä Lasse Männistö
      Kataisen kokoomus eli kansan suussa KaKo on muuttunut nuorsuomalaisesta liikkeestä
      sit down -koomikkojen (vrt. stand up) temmellyskentäksi,
      puppugeneraattorit Stubb ja Henna Virkkunen esimerkkeinä

      http://www.halla-aho.com/scripta/unionin_tulevasta_ampumaasepolitiikasta.html
      Keskustan Paula Lehtomäki kannatti lisäysehdotustani. Äänestyksen se hävisi 16-9 kaikkien hallituspuolueiden edustajien äänestäessä pohjaesityksen mukaisesti.

      Hiukan hupaisana, joskin odotuksenmukaisena, on pidettävä sitä, että välittömästi Suuren valiokunnan kokouksen jälkeen kokoomusjäsen

      Lasse Männistö julkaisi tiedotteen, jossa hän totesi kokoomuksen vastustavan aselakien EU-tasoisia kiristyksiä. Äänestyskäyttäytymisessä tämä ei näkynyt, eikä tule näkymään jatkossakaan, sillä - kuten ylempänäkin totesin - vihreät, vasemmisto ja demarit kannattavat kiristyksiä avoimesti eikä kokoomus lähde rikkomaan hallitusrintamaa tällaisen kysymyksen vuoksi.

      • vaihdetaan kuvia

        Sellon jälkeen jatkot Tähtitorninmäellä, jossa Mestari alustaa henkilövalokuvauksesta !!!


      • Pikselipolitiikkaa

        Professorit alustavat aiheesta: "Alaston totuus kansanedustajien kyvykkyydestä - valokuva tiedonvälityksen apuna". Tilaisuuden lopuksi kuvauskoulutusta kansanedustajiksi aikoville. Keskustelussa mukana Teukka ja Matias.


    • kikkelikommunistista

      Vasliiton kommunisti eduskunnasta näyttää per
      settään

      http://hs13.snstatic.fi/webkuva/taysi/560/1305728324228

      Keksi tekstejä aiheesta

      KIKKELIKOMMUNISTI JA SANKKIREIKÄSOSIALISTI VASEMMISTOLIITON PERUSTANA

      Tämän päivän kertakäyttöruno esimerkkinä

      Kikkelikommarin kannatus nolla
      suomalaisilla on nyt hyvä olla
      sankkireikäkommari auvona ammottaa
      mutta vaaleissa ei äänen ääntä saa

      Kilpailu: keksikää ja julkaiskaa lisää runoja arhinmäkiläisistä fasisminvastaisista
      sankkireikäkikkeleistä, joilla aika kuluu sossua kuluttaessa eli näistä aiheista.

      Saamme näin kerätty vasemmistoliittolaista sielunmaiseemaa
      runomuotoon.

      Parhaat julkaistaan myöhemmin web-sivulla jonka aiheena
      on jotain tyyliin

      fasismin ja antirasismin vastainen homopohjainen vasemmistolinja
      etenee nyt kaikkialla rutosti kuin rutto

      • persuilla aina miele

        Persujen politiikan pehmeä ydin on kikkelijutut. Mitäköhän ajattelevat Brysselin parlamentissa jos persu siellä suunsa vaa ???


      • älä yritä
        persuilla aina miele kirjoitti:

        Persujen politiikan pehmeä ydin on kikkelijutut. Mitäköhän ajattelevat Brysselin parlamentissa jos persu siellä suunsa vaa ???

        Ei se suutaan avaa vaan sepaluksen !!!


    • alde liittovaltioon

      KESKUSTAN tilanne on hyvin ristiriitaisella tavalla mielenkiintoinen



      Ehdokkaina 25.5. ovat
      toisaalta


      työtön mamuttaja ex-Hesari Pentikäinen


      komissionpalvoja ja elävä selittäjä Olli Rehn




      ja toisaalta


      aina-voittaja Paavo Väyrynen

      ja aktiivinen EU-meppi Hannu Takkula



      Nämä ovat kuin eri maailmankaikkeuksista 2 2.


      Se on selvä.



      Uskon, että Keskustan sisäisessä mittelössä Paavo Väyrynen voittaa helposti Olli Rehnin
      ja Rehnin mahdollisuudet päästä eurobyrokraattien johtokerhoon romahtavat. Mikä kyllä on etu Suomelle. Selvästi.



      Muistakaa, että Paavo Väyrynen joutuu federalistien ryhmään - ellei hän loikkaa Soinin tulevaan ryhmään -

      eli VÄYRYNEN JOUTUU NIELEMÄÄN RYHMÄN ALDE, JOKA

      - AJAA ALAS MAATALOUTTA

      - AJAA VOIMAKASTA LIITTOVALTIOTA



      Takkula ja Väyrynen joutuvat KAUPUNKILIBERAALIRYHMÄ FEDERALISTISEEN ALDEen, mikä on
      liberaaliryhmä, jossa Suomesta istuu keskusta ja RKP. Liberaaliryhmän ALDE puheenjohtaja Guy Verhofstadt julistaa tauotta LIITTOVALTIOTA, josta esimerkkinä vaikkapa seuraava lainaus:

      " (Verhofstadt) Tarvitsemme Euroopalle kansallisvaltioiden jälkeisen tulevaisuuden. Emme tarvitse kansallisvaltioiden liittoa, vaan Euroopan kansalaisten liittovaltion (Guy Verhofstadt)”.



      Tietenkään Paavo Väyrynen ja Hannu Takkula eivät allekirjoita moista lausuntoa, mutta mitä he tekevät? Katsotaan SOININ KOMMENTTI


      http://uutiset.perussuomalaiset.fi/soini-kuittasi-vayryselle-hammastyn-aina-hanen-luovuudestaan/

      • uusi kuvakulma

        Pöksyliberaalit arvokonservatiivit tulevat paljastamaan kaiken. Jos haluat kuvat, niin ilmoita numerosi !!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

      Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
      Maailman menoa
      29
      1879
    2. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      162
      1844
    3. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

      Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
      Maailman menoa
      364
      1646
    4. Mitä haluaisit

      Tehdä kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      150
      1247
    5. Mies profiloin sinut

      Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.
      Ikävä
      215
      1199
    6. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

      Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
      Kaste
      422
      1138
    7. Känsäkoura ja hotelli

      Tietoa kuka ostanut?
      Kuhmo
      12
      1081
    8. Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."

      Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt
      Suomalaiset julkkikset
      7
      1032
    9. Salainen kastekoulutus

      Millainen on helluntailainen kastekoulutus ja kauanko se kestää ?
      Kaste
      285
      1005
    10. Nostetaanko nainen kissa pöydälle?

      Ja selvitetään nämä tunteet?
      Ikävä
      82
      991
    Aihe