Tasavallan presidentti kannusti suomalaiset mitaleille!

Tarja Halonen oli mukana katsomossa kolmessa peräkkäisessä mitalitaistelussa kahden päivän aikana

Hän loi omalta osaltaan voimia ja rohkeutta urheilijoillemme
5138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kuvia Tarjasta siellä hyppimässä. Kyllä sitä kelpaa veronmaksajien rahoilla ympäri maailmaa matkustella.

Äänestä
  • Hullu.kuka matkustaa.vaan ne jotka maksaa.

    Äänestä

  • Halonen ei ole kelastuvia hampaitaan idioottimaisesti näyttävä pystyyn kuivanut paska kuten pääministerimme on.
    Eikä mainostoimistoista tilattulla hymyllä varustettu kapitalistien marionettinukke kuten valtiovarainministeri.
    Tarja Halosen näkeminen Vancouverin Olympialiaisissa kannustamassa Suomen jääkiekkojoukkuetta saa tuntemaan ylpeyttä Suomesta.

    Äänestä

Vertaa Ruotsin ja Norjan kuninkaallisten hillitty käyttäytyminen (ml. pukeutuminen).

Äänestä
  • suoralla kansanvaalilla valitulla presidentillä pitääkin olla se tyyli joka hänellä luonnostaan on.
    Kuninkaaliset on siinä suhteessa täysin eri juttu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvä Tarja kirjoitti:

Tarja Halonen oli mukana katsomossa kolmessa peräkkäisessä mitalitaistelussa kahden päivän aikana

Hän loi omalta osaltaan voimia ja rohkeutta urheilijoillemme

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu