http://www.zercustoms.com/news/MTM-Audi-TT-Bimoto.html
Löytyykö muilta merkeiltä yhtä nopeaa henkilöautoa? Tuo TT menee melkein 400 km/h.
Audi TT 393 km/h
17
359
Vastaukset
- dfgjkjhgf
Bugatti ja Koenigsegg pääsee samoihin. Mersulta tai BMW:ltä ei löydy mitään vastaavaa, eikä tule koskaan löytymäänkään.
- Bob DF
Mersu sentään pääse Brabuksilla 370 km/h, mutta BMW ei pääse edes Mersun lähellä joten Audi on todella paljon Bemaria edellä.
- P.A.
osaa lukea kuvan auton yläpuolella lukee Bucatti Veyron huippunopeus 407 kmh.
Vitun tyhmä kysymys. - toopeli..
hurauttaa 400km/h suomen kuoppasilla maantiellä niin eiköhän valtio lunasta auton pikku hiljaa:-).Toista se on jossain baamalla kun saa mättää minkä sielu sietää.
- fäääst
aika hemmetin kovaa.
- fghjklghj
SSC Ultima huiput 417 nykyisin maailman nopein pesee jopa Bugatin, taitaa Saleenkin olla nopeampi kuin Audi..
- dcrftvgybhunik
Menee 407 vaikka on vain 1 moottori..http://www.pollymotorsport.no/index.php?mapping=2
- vasiman
Tää koko topicci on just tällasta suomi24:n tasoa. Porukka riitelee jostai Audi/BMW -maailman paras auto jutuista ihan tosissaa... EI vittu huhhuh. Tällä sivustolla harvat pystyvät kehittävään ja asialliseen keskusteluun, mikä on aika sääli.
- vittuuntunut
vasiman kirjoitti:
Tää koko topicci on just tällasta suomi24:n tasoa. Porukka riitelee jostai Audi/BMW -maailman paras auto jutuista ihan tosissaa... EI vittu huhhuh. Tällä sivustolla harvat pystyvät kehittävään ja asialliseen keskusteluun, mikä on aika sääli.
vittuilupalsta!
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2503335
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?362962Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n342208Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari402113Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa761981Sofia Virta SUURI POLIITIKKO
Osallistumalla Erikoisjoukkoihin nostaa Vihreät kauaksi ohi perussuomalaisista, joka on muutenkin hajoamassa omaan mahdo841766Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh441659Mitä ikävöit eniten ikäväsi kohteesta?
Rahaa, turvallisuutta, kauniita katseita,seksiä, läheisyyttä vai jotain muuta?1221547Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr561434Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http451279