joo elikkä siis mitä "kiehnaamiseen" kuuluu? haluun mielipiteitä..
Mielipide kysymys, monta vastausta kiitos!
00as
5
145
Vastaukset
- Nuccapucu
Nojailua, toiseen ihmiseen, vaatteet päällä..... mielestäni.
- Meilläpäin...
...se on "kiehnäämistä" ja sitä sanaa käytetään yleensä naisesta joka jaksaa vaan pyöriä miehen ympärillä vaikka mies näyttäis ettei ole kiinnostunut.
Mitä sä siinä kiehnäät? kuuluu yleensä sen tympääntyneen miehen kysymys. - je
Ei se mikkää naisten etuoikeus oo, kyllä miehetkin kiehnää ..itekin.
- neuvoja.
Se on sitä, kun toinen tai molemmat pyörivät toisen ympärillä vaikka eivät aivan uskalla ilmaista suoraan, että ovat kiinnostuneet toisesta.
- je
No niimpä tietenki, "Neuvoja" ompi oikeessa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731920Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471207
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462