Miehethän tunnetusti pitävät suuririntaisista naisista ja erityisesti nuoret miehet pitävät erityisen suuririntaisista naisista? Onko nelikymppisen pienirintaisen naisen siis täysin turhaa haaveilla ikäistään huomattavasti nuoremmasta miesseurasta?
Ei ehkä ihan osuvin palsta näille kysymyksille vol 1
2
119
Vastaukset
- puumankuuma kanki
Ei tietenkään, olet varmasti haluttua tavaraa monissakin piireissä. Luultavasti olet hyvinkin seksikäs ja itsekin kovasti paljon seksinnälkäinen kun tuollaista yhtälöä pyrit ratkaisemaan.
Ei muuta kun puumana baanalle vaan saaliin metsästyspuuhiin, kyllä sieltä aina kovasti halukkaita nuorempiakin haaviin tarttuun, jos oman ikäiset tai edes hieman lähelle sitä eivät oikein ole kiinnostuneita. - sdgsgd45747
Ei se nyt ihan noinkaan mene. Olen nuori mies ja ottaisin (muut asiat muuttumattomina) aina pienirintaisen naisen, jos pitäisi valita pieni- ja suuririntaisen välillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731910Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971653- 1471197
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako190551- 54537
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462