Onko kellään kokemusta asiasta. Teen homoalieneista väitöskirjaa ja kokoilen aineistoa. Valokuvat tervetulleita.
Yhteyttä voi ottaa Turun yliopiston ihmistieteiden osastoon.
Löytyykö alienaissa homoja?
9
62
Vastaukset
- ufotutkija umppu
Runsaasta anaaliprobejen käytöstä päätellen ovat homppeleita kaikki.
- Uforunoratsu
"Perästä kuuluu" -sanoi ufoaluksen pilotti kun perämies siittimensä ulos vetäisi'
- Toiveesion kuultu
Onko toiveissa että pääset osalliseksi tapahtumaan jossa alienit tunketuvat anukseesi. Toivot varmaan mahdollismman suurta objektia peräaukkoosi.
- Tulossa ollaan!
Andromedan hyväntahtoiset homopanomiehet kuittasivat humoristisen kieltäjäpojan toiveen ja tehtävään valittiin seuraavat humanoidit: Korsto, Eiffel, Pisa, Näsi ja Apollo 11.
PS: Andromedan Alepasta oli liukuvoide loppu. - Sitähän ne tahtoo
Huomattavan suuri osa heistä jotka väittävät tulleensa "abduktoiduiksi" kertovat jonkinlaisen mielenhallinnan ohella myös erilaisista ruumiinaukkoihin tunkeutuvista toimenpiteistä: "Naturally, the most obvious explanation is that the whole "abduction" thing is a product of fantasy and that the "abductees" just mention what they instinctually perceive to be the most "invasive" procedures, involving violation of the most "intimate" body regions: the anus, the genitalia and your mind."
http://rationalwiki.org/wiki/Alien_abduction - Colonism?
Sitähän ne tahtoo kirjoitti:
Huomattavan suuri osa heistä jotka väittävät tulleensa "abduktoiduiksi" kertovat jonkinlaisen mielenhallinnan ohella myös erilaisista ruumiinaukkoihin tunkeutuvista toimenpiteistä: "Naturally, the most obvious explanation is that the whole "abduction" thing is a product of fantasy and that the "abductees" just mention what they instinctually perceive to be the most "invasive" procedures, involving violation of the most "intimate" body regions: the anus, the genitalia and your mind."
http://rationalwiki.org/wiki/Alien_abductionJoo, aika kummaa touhua kertomusten mukaan. Onkohan se niin että tähtienväliseen matkailuun kykenevien olentojen intohimona on vain tonkia ihmisten anuksia tai suorittaa kolonoskopioita silkasta hyväntekeväisyydestä, vai olisiko kenties niin että kyse olisi vain "siepattujen" fantasioista..? Kumpikohan olisi todennäköisempää?
"Many "survivors" and "victims" claim various motives for alien abduction, often quite elaborate:
To perform various research tests on them, often involving the anus. Seriously, who in their right mind would want to stick a probe up your anus? The ability to cross from one star system to another, just to stick something up there? Unless these aliens are performing colonoscopies pro bono, it's not gonna happen." - poraaja olli
Colonism? kirjoitti:
Joo, aika kummaa touhua kertomusten mukaan. Onkohan se niin että tähtienväliseen matkailuun kykenevien olentojen intohimona on vain tonkia ihmisten anuksia tai suorittaa kolonoskopioita silkasta hyväntekeväisyydestä, vai olisiko kenties niin että kyse olisi vain "siepattujen" fantasioista..? Kumpikohan olisi todennäköisempää?
"Many "survivors" and "victims" claim various motives for alien abduction, often quite elaborate:
To perform various research tests on them, often involving the anus. Seriously, who in their right mind would want to stick a probe up your anus? The ability to cross from one star system to another, just to stick something up there? Unless these aliens are performing colonoscopies pro bono, it's not gonna happen."Tutkimattomat ovat humiksen tiet ja tiehyet.
Tehdäänhän ihmisillekin ihan sairaalassa suolitähystyksiä vaikka missä vaivassa ja myös ulosteensiirto on tehokas menetelmä bakteerikannan korjaamiseksi.
Matkusta itse poikaporukalla 1000 vuotta peltikaapissa niin kyllä siinä himot yltyy. :) poraaja olli kirjoitti:
Tutkimattomat ovat humiksen tiet ja tiehyet.
Tehdäänhän ihmisillekin ihan sairaalassa suolitähystyksiä vaikka missä vaivassa ja myös ulosteensiirto on tehokas menetelmä bakteerikannan korjaamiseksi.
Matkusta itse poikaporukalla 1000 vuotta peltikaapissa niin kyllä siinä himot yltyy. :)Tuohan perustuu siihen oletukseen että avaruusolioilla olisi samantapainen lisääntymismekanismi kuin meillä.
Ei ole mitään syytä olettaa että älyllisesti kehittyneet avaruusoliot olisivat "nisäkkäitä".
- yksi ainaskin löytyy
I'm an alien I'm a legal alien
I'm an Englishman in New York
Sting tunnustautuu alieniksi laulussaan ja kertoo sen olevan laillista. Sting ei ole vielä kertonut tykkääkö hän tutkia rerroja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.4863842Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek152886Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2792178Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia4502028Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.841374- 1561291
Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel631158- 811065
- 561029
Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä411028