Kesitas
14.7.2015 20:22
Olen toiminut 6 vuotta työssä, jossa potilas on ilkosillaan, mutta tein vain työni, en kuten VL, raiskannut.
potilas on ilkosillaan,
45
187
Vastaukset
- hessulainen
Olen Herran VL-mies.Kerro missä olet työssä
Onko nuori potilas
Kiinnostaisi tulle teille töihin
Olen hyvä hoitaja puhu minut töihin
Onko muitakin alasti siellä
minä voi heitäkin "hoitaa" - Viimeinkinn
Nyt Kesitas tunnistin sinut. Ilmoitan poliisille mistä löytyy näiden sairaiden viestien kirjoittaja.
Hyvää jatkoa sinulle- olring
Hyvin letkautettu.
- NÄINPOHDIN
Sitten jos ei ole kuin rumia vl-naisia niin pitää käskeä niitä pantaessa nostamaan perseen niin ylös ja leveäksi ja ja pää alas ettei ruma pottapää näy
- julmaa_touhua
Terveydenhoidon ammattilaisen suusta ei pidä koskaan tulla sana potilas, kun kyseessä on hierontaasiakas. Tämä olisi ollut helluntaiSiankin hyvä tietää mainittuna viitenä vuotena joista nyt täällä pervoilee.
- NÄINPOHDIN
Melko tavallista toimintaa" Paha ei lähde ihmisestä jos hänellä on vaatteet päällä
Se on kaivettava aukoista ulos"
Näin sanoi Lars Levi Leastadius Jumalan pelastus Suomen kansalle - ldkh
Mikä on sellainen työ, jossa potilas on jatkuvasti ilkosillaan?
- vohvohvoh
Aika pervo toi kes jopa hellariksi. Tosin tyyyppivikaa heillä.
- tuskin-
Onkohan tuo hellarhörhö koskaan tehnyt mitään kunniallista työtä, kun omaa noin sairaan mielen.
- Minähän_olen
katsellut niitä alastomia ja suunnitellut vaikka mitä perrr.... persejuttuja ja haaveillut niistä. Ja ollut persujen ehdokkaanakin.
Siunuksela
Kes.
- 123321123
Kesitas
3.7.2015 15:08 On hienoa, että lestadiolaiset tekevät homojen suhteen kaiken voitavansa, että ruskean reijän ritarit voivat rauhassa ”lisääntyä”
http://www4.vaalikone.fi/eduskuntavaalit2011/ehdokkaat/oulu/perussuomalaiset/pellikka_juhani/
123- samasamasama
vanha kuva, tosin sama paappa täällä edelleen solvaa uskovaisia
- 16-8
Tuostakin voi päätellä Kesitaksen epäterveen suhtautumisen seksuaalisuuteen ja ylipäänsä alastomuuteen - jo aiemmin esiin nostetun hänen sairaan kiinnostuksen kesäisesti pukeutuviin kellohamelapsiin. Hän käyttää hyvin perverssiä kieltä nimenomaan puhuttaessa hänen mieliaiheesta lasten seksuaalisesta hyväksikäytöstä. Hän kirjoittaa usein mm. "lasten nainnista" joka tosiaan on tietoista ja sairasta mässäilyä pienten lasten kärsimyksillä. En muista juurikaan viestiketjuja, joissa tämä kesitas ei jollakin sairaalla tavalla yhdistäisi keskustelunaihetta jollakin tasolla hänen omaan sairaaseen seksuaaliviitteeseensä.
Oikea ja rehellinen hieroja EI KOSKAAN käytä hierontaasiakkaistaan nimitystä potilas. Ei myöskään edes keskiverto hieroja kersku luonnollisella asialla, eli ilkosillaan olleiden "potilaiden" kanssakäymistään, ei varsinkaan netissä ja uskonnollisena "evankelistana", käytännössä hihhulina.
Tämän mielikuvitus "hierojan" tekstit ovat mielisairaalan potilaan tasolla a:sta ö:hön.... - ihimettelijä
Voe juutas sentään, karvasia rumia miehiä ilikosillaan ja jussilla on tuollaiset olleet mielessä.
- YÄK
1. toivottavasti tuolla Sialla ei koskaan ollut naisasiakkaita, jota tämä olisi kourinu.
Sen sijaan
2. uskon ettei kempeleellä ole niin hullua vanhempaa, joka tolle sairaalle helluntailaiselle ois lapsensa antanu hierottavaksi - Jaanakas
YÄK kirjoitti:
1. toivottavasti tuolla Sialla ei koskaan ollut naisasiakkaita, jota tämä olisi kourinu.
Sen sijaan
2. uskon ettei kempeleellä ole niin hullua vanhempaa, joka tolle sairaalle helluntailaiselle ois lapsensa antanu hierottavaksiJotenkin tuli just sama ajatus mieleen tuosta typeryksestä ja hänen mieltymyksistään. Toivotaan että ei pääse enää hieromaan koskaan ja tuo kuusi (6)vuottakin oli vain Hänen fantasiaa sekin
- viipurinrinkilä
Itse ole hoitanut alastomia naisia 20 vuotta
Koska olen Vanhoillislestadiolainen niin aina stondaa koska Jumala käski Lisääntyä ja täyttää maan .Olisi luonnotonta jos ei tekisi mieli vähän lykkiä houkuttelevaa reikää- Kes-mustana
:))))))))))))))))))))))))
- ex-hellariHurmiossa
Ssssika
- Pauliina-1
No huhhuh tuo perverssin porsaan juttuja. Kertakaikkiaan että pervoilee vielä hierojamenneisyydelläänkin ja Ihan ilkosillaan muttei raiskannut. Onkohan Hieroja nyt ihan varma, että mitä sitä tuli tehtyä....
Soittakaa tuolle piippa-auto ja äkkiä.- näio
hehe niimpä
- justjooyäk
Ei se mikään hieroja ole. Joku kourija vois hyvinkin olla.
Vai että "potilas" - ite on .:-)- Eihän_se_tieten-
kään mikään hieroja ole, mutta pervoissa kuvitelmissaan se voi kuvitella olevansa hieroja.
- Jos_joku_nyt
Eihän_se_tieten- kirjoitti:
kään mikään hieroja ole, mutta pervoissa kuvitelmissaan se voi kuvitella olevansa hieroja.
sattuuisikin olemaan hieroja niin eihän se homma niin kaksista ole. Ihmiskeho kun on ruma ja haiseekin vastenmieliselle. Hierojan homma on melkein samanlainen kuin ruumishuoneen vahtimestarin: yritä niitä kalmanhajuisia kavereita asetella ojennukseen.
Tietysti hierotavaksi joskus saattaa tulla joku juoksijalahjakkuus ALISA-VAINIO, muttei siitäkään paljon ehdi nauttia kun noin vanhalta mieheltä menee jalat alta ja vintti pimeäksi heti kun vaatteet on kuorittu pois.
- 12-78
Kesitas
24.11.2015 17:38
Kepulainen Pääministeri on kaiken pahan alkuunpania ja Valtuustossa lestadiolais- keput ajoivat tilojen vuokraamista, pystyssä taputtaen, sopulit olivat jo omaksuneet asian ja heillehän raiskaus on arkipäivää. - yliviskalajok
Muhonen saattaa kirjoittaa niin, kuten sanoit, mutta ongelmana on olettamus, Hänen näkemys ja vailla yhtään nimeä.
Kes - savulansikke
Selitysten mestari. Hän on varmaan tästäkin arvonimestä ylpeä. Niin tyhmästä henkilöstä on kysymys...
- kaleviHelluntainen
myykää tää juttu seiskalle
- väliylialavainio
Vainio yli vai nii vai nii
- ehkäoliehkäei
Aloituksessa tosin ei mainita, että oliko työntekijä ilkosillaan?
- hyiettyäk
Hyi että
- olikotaitava
osasiko hieroa
- kieroletsa
Kysyn itse , mitä hieroi??
- helluntaiSialle
omaa persettäsi taisit kaivaa
- upotusilkosillaan
onko tuo joku helluntailainen kaste?
- 20-18
"Terveydenhoidon ammattilaisen suusta ei pidä koskaan tulla sana potilas,"
eikä pervoa amatööriä pidä päästää lasten lähelle - brutaaliaa
ei niin. ei ikinä. tollainen kielenkäyttö.
- DodgeRidge
Tää olisi Suomen kiinnostavin forum jos tuo helluntaisina pidetty psykopaattikaksikko siirtyisi jonnekin muualle. Ihan minne tahansa.
Se yksi hyväkäs, oliko se Admata tms. tajusi sentään itse häippäistä täältä - enempää itseään munaamasta... - norjacalot
Hurjan
- jokaJunaanNiussut
Mikäs pervoileva vitsiniekka se tämä kes on?
- kalevipoek
Malttinsa menettänyt, mielensä kadottanut,arvostelukykynsä sairastuttanut, Raamatusta seonut, äreästi möykkäävä, orrelle mulkoileva, holtittomasti huitova, alkupisteessä kuopiva,muita halveksiva narsisti.
- hupsuukko
hehe, nauru pääsi
- aikalaillahuti
Muhonen saattaa kirjoittaa niin, kuten sanoit, mutta ongelmana on olettamus, Hänen näkemys ja vailla yhtään nimeä.
Kes. - kkkyyyyyl
Muhoskaa?
- ent-helll
Nii, se!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1202052
- 1551956
Olen miettinyt kauan
miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h261776Ostiko maailma sinut minulta?
Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue121073- 49961
- 85929
Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."
Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To24865- 112801
Minä tunnen sinut
Ja mitä enemmän sinua opin tuntemaan, niin sitä enemmän sinusta pidän. Aivan kaikessa näen hyvän. Upean, vahvan, täydell49783Mihin olet kadonnut kaivattuni?
Mulla on niin ikävä sua että järki lähtee😔 Pakoilit, pakoilet vieläkin ja nyt susta ei näy merkkiäkään. Tätä päivää oon32755