Muista, että ilotulitteetkin ovat Piilo-VEROTUSTA ALVeinneen kaikkineen.
Ja SS-natsien hallituksen aloittaessa teitä muiluttamaan, ei ole aihetta iloonkaan.
Siksi, jätä väliin nämä turhakkeet. Ne kusettivat sinua ! Vaaleissa.
ILOTULITTEET Boikottiin. Ei ole aihetta, siis miks
tulitteet_ALVeja
2
99
Vastaukset
- Ostinmuutamallakympillä
Jaa, itse boikotoin koiria lemmikkeinä. Ne jos mitkä on turhakkeita ja vieläpä 365 vrk vuodessa.
- kunniaks
ilotulitatko ruutipaukuilla, porrrvarihallituksen leikkausten kunniaks
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2084680
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!482217- 691896
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3641406Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss931029SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä271004Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10949Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170848Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186746Haapaveen nähtävyys?
Se teidän "suihkulähde" on ylittänyt uutiskynnöksen Suomen rajojen ulkopuolella Sveitsissä. Se näytettiin paikallisten u36742