Alkaa todella häämöttämään peräseinä ei järjen häivää ei itsekontrollia ei toisten arvostusta ei yhtään mitään, voiko joku nimetä millä nimellä näitä vanhusten 'ripulia' voisi kutsua.
Keskusteluista ei ole puhe, vaan kirjoittajat tuovat esiin omaa pahoinvointiaan.
Tällaista en ole ikinä tavannut muualla!
Menkää marketteihin ja kuppiloihin saatte katsekontaktin ja varmasti ansaitsemanne vastauksen törinöihin ja vielä mustan silmän kaupan päälle.
Näin ei käyttäydytä nyt eikä tulevaisuudessa.
Lääkärille ja pian.
ruikuti..rui.rui
14
248
Vastaukset 14
- konehuone-reistailee-
" Apuwa "
NO, mitä se sinä sitten täällä ruikutat toisten vioista,
mene itte ensin sinne lääkäriin,
sitten tule mä, mulla onki lääkärille asiaa, - omavikas
Kyllä ne on vain ne kolme ruikuttaja ukkoa, muut ihan ok. Miksi et lue muita kuin niitä ruikuli ukkojen ketjuja ? Tunnut nauttivan paskan hajusta jä pöyhinnästä.
- puhutaanpuhtaalla
joku tykkää vastata vitutuksella, eläkää onnelliset!
Eikö teille riitä parin vuosikymmenen ruikutus väärin kohdelluksi joutumisesta. Kerrotaan dokumenteistä ,mutta näyttöä ei ole. Silti hyökkää kuin vesikauhuinen koira entisiä sefuja vastaan.Kaikki muut ovat väärässä kuin hän, eikö se kerro mitään?
- antakaa.olla
Ei kukaan muu lue hänen ketjujaan, älkää tekään ,siis ruune ja sinä, niin saadaan tämä kurjuus loppumaan. Ette saa häntä muuttamaan tapojaa, joten muuttakaa itse tapojanne. Ei tämä palstalla kirjoittelu ole sen arvoista että kannattaa jotain kytätä ja pahoittaa mielensä.
Olisi yksinkertaista, jos yhden raateluvietti ei vaatisi jonkun uhrin raatelua. Eli pilmarista ei pääse eroon vaikenemalla. Näitä keskusteluja ei tarvitse lukea, en pidä itsekään näitä tärkeinä muussa mielessä kuin siinä, että pilmarilla on vähemmän aikaa toisten keskustelujen häirintään.
- vaalit.erkittä
Vaalierkin höpinöiihin en koskaan tullut mukaan hänen avaamiinsa!!
Hän ASIATTOMUUKSINEEN todellinen maanvaiva!! Saisiko tähän pilmarin kaikki rekisteröidyt ja rekisteröimättömät nikit, ettei tarvitsisi arvailla, mitkä ovat pilmarin ja mitkä puskajussien käyttämät nikit tarpeettoman mielipahan välttämiseksi.
- 3.....11
Vai saa niistä rakastettava ystävämme vaalieki ihan tarpeetonta mielipahaa! Voi ressukkaa!
- soosoooo
3.....11 kirjoitti:
Vai saa niistä rakastettava ystävämme vaalieki ihan tarpeetonta mielipahaa! Voi ressukkaa!
Sehän on herkkä runoilijasielu, ei saa vaalerkkiä kiusata.
jos vastaa jollekin puskajussille ja laittaa osoitteeksi pilmari, niin hänen sielunsa voi saada kolhun
- monienpuolesta
Suomi 24 säännöt eivät kiellä rekisteröimästä useampia nikkejä, joten lopeta hyvä mies (?) tuo ruikutus. Jokainen saa vastata mihin ketjuun haluaa, rekattuna tai ilman. Avaa sinäkin omia ketjuja ja keksi lisää nikkejä, kun niin kateellinen olet tuolle moninikille. Kukaan muu täällä ei arvuuttele eikä tunne mielipahaa moninikkisyydestä, mikä ihme sinua vaivaa ? Tuo ajojahti vaikuttaa jo sairaalta ja pudottaa koko ajan lisää pisteitä sinulta itseltäsi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1021172
- 51985
- 119923
- 146903
Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.
Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.133734En haluaisi sanoa tätä
Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari40689- 70687
Koska Sofia kertoo totuuden, että ovat eroneet miljonääri miehen kanssa?
Eikö olisi hänelle itselleen helpotus, kun voisi kertoa totuuden. Miksi salata asiaa ja pitkittää sitä harmaan tulevaisu187637Muistelen lämmöllä
Se oli vaikein päätös, jonka olen joutunut tekemään. En pidä valehtelusta, mutta näin sait päätöksen asioille. Rakasti48622- 70609
- 33604
- 81561
Vasemmiston aloite
Pyhäjärvellä, ihan hyvä aloite. Toteutus ja puhdistus pitäisi alkaa ihan omasta pesästä. Näkeehän tuon sokeakin mitä ja62544- 39519
- 46500
Onko suhtautuminen kaivattusi
Fyysiseen vetovoimaan muuttunut? Jos, mihin suuntaan? Tunnetko enemmän vai vähemmän vetoa häneen fyysisesti kuin silloin35494Maajussille morsian: Farmiviikon voittajat ja häviäjät - Itkua ja pettymystä ei salattu
Maajussille morsian -suosikkisarjassa farmiviikolla selviää, onko ilmassa "sitä jotakin". Rakkauden etsintä on täynnä i4493Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi
Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks64489Näyttää siltä ettet edes sinä.
Kukaan ei uskalla kohdata aitoa ja syvää sielun rakkautta. Hyvin harvat vain. Ihmisten on turha tavoitella sitä oikeaa35486- 42470