Merkel ei kadukaan mitään

CIA_n_agentti

kun avasi invaasiolle rajat.

Mamma "monsterin" vaalikampanjasta. Pian tulee kai Eurooppaan aika, että kantikset ovat poliitikoille ongelma? Pitkäänkö Merkel jaksaa odottaa uusien Auswitchien avaamista? Homma etenee yllättävän nopeasti, saman CIA-pankkistoogien valtakaudella.

15

540

    Vastaukset 15

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KaikuVastaa7

      Kohta kai huutavaa kuorossa Berser Suomessa?

    • Natsimamma
    • turha_elämä

      Lapseton vanhus sai hoivavietin, siitä kyse.

    • DaavidJaGoljat
      • Rajatkiinniheti4

        No eipä kadu sen juoksupoika sipiläkään.


    • kallisipilä

      Oletteko ikinä nähneet tai kuulleet katuvaa politiikkoa?

      On joskus joku sanonut että virhearvio mutta silloisen tilanteen mukaan...

      Sipiläkin omakotitalonsa luovutuksen sanoessaan ja tätä näytettiin irakin tv:ssä ja tietty riemumielin tulevat,,,,mutta jos olisi heti korjannut että virhetuli tehtyä niin miljardeja olisimme säästäneet....

      • VivaKarelia

        Emme, joku luuli, että mieli muttu. Ei muttunut. Luulen, että kepun vanhat poliitikot kävi täällä muistuttamassa, että:"Ei muutu Sipilän mielipide, ei pää käänny, älkää unta nähkö".


    • SuoraanTilattuja

      Nuo irakilaiset ovat ilmeisesti rekrytoijien tilaamia yrityksiin. Ulkopuoliset sitten jotain muita.

      Bernerin suhteilla siirretään valtion tukia ja rahaa firmoille, nainen istuu ehkä 20 firman hallintoneuvostossa. Hänet on voitu sieltä kepulle maksaa. Naisen kautta tulee melko todennäiköisesti suoraa työvoimapulanpaikkausviratusta koko ajan, kun hän kertoilee mistä saa ja mitä tukia haetaan. Ruotsinkieliset firmat tukevat myös naista.

      Kauppakamari, jossa vapaamuurarit ja lastensairaalan sponsorit voivat myös vaikuttaa, lahjoittavat mamujen ammkoulutukseen miljoonan elokuussa, kun tuli jostain keisarin jutusta kuluneeksi 100v.

    • Tiiliskivenpäitä

      Onko mahdollista mikään muutos? Onko turha elätellä mitään toiveita?

      Vain 30 000 antaa kansalaisaloitteilla kannatusta, loput 5,5 milj kannattaa Sipikän-käteisen linjaa.
      Mitä jää keinovalikoimaan? Ulkomaille muutto ?

    • Pihapuhetta

      Merkel ja muut hyväuskoiset hölmöt ovat mahdollistaneet ja kannattaneet salakuljetusbisnestä jossa afrikasta tuodaan karjaa kumiveneillä. Onko somalian tilanne ny parempi kun Saksa on miehitetty? Ei ole ja syy on tolkuttoman sikiämisen.

    • EhkäJoskusOppii

      Historia on opettanut, että diktaattoreille käy huonosti.

    • 2016-2017jaeteenpäin
    • kukaäänestää

      Ei ole Sakemannilla varaa arvostella Trumppia tyhmyydestä jos maalla on johdossa tuollainen paskarätti ! Kuka helvetti tuollaista seniiliä mummoa äänestää ?

    • NatseillaKiristää

      Eipä vihernatsi anna Merkelin alkuperäislinkkien olla paikalllaan. Laitetaan sitten kaikkiin muihin ketjuihin ja joka aiheeseen, että varmasti näkyy. Kattotaanpa perkele, "Sipilä-kokoomus-uuvattinatsit". Ne laitetaan vaikka Youtubeen.

      Hesarin hyvä juttu "ajatustenluuvusta" netissä .
      http://www.hs.fi/teknologia/art-2000005343115.html?utm_campaign=tf-HS&utm_term=6&utm_source=tf-other&share=800d1d249cfe1487b755ebc503906d43

      Mind control (mielenhallinta) on nyt hyvin pitkällä. Tästä tulee mieleen, ettei voi olla totta väite, kuinka siivoustyön teettäminen koneille ei ole helppoa eikä sitä ole vielä keksitty. Jos Ajatuksenluku, unet, tarpeet, puheet, sanat, aistit jne ovat tekoälyn osatekijöinä ohjelmoinnissa, samaan tapaan pystyy ISS;n, SOL:n ja varakkaampien firmojen työt pilkkomaan niin minimaalisiin osiin, että ohjelmoinnilla on ratkaistavissa, miten työn voi käytännössä toteuttaa.

      Luulen, että joko aasialaiset tai saksalaiset tekevät ensimmäisen Boschin tai Elektroluxin, joka tekee aivan pieniä asioita, että yksityiskoti tai toimisto pysyy siistinä. Yleensä siisteyttä on opetettu kotitalousteknologeille niin, että ne vaiheet ovat pieniä toistuvia, joten ennen vanhaan tehty kerran vuodessa tapahtunut Suursiivous jäisi kokonaan pois. Siisteyteyttä pidetään yllä kaiken aikaa, vähän, ettei kertatyö olisi niin suuri ja kallis projekti.

      Voin vain kuvitella, miten työpaikan siivooja tulee kärryn kanssa täyttämään robottiroskiskokoojaa, käynnistämään lattian puhdistusautomaattia , korkeampi kävelyrobotti voi pyyhkiä eri tasojen pölyt ja osa pölyistä on ehkä putsattavissa huoneluun kiinnitetyllä imurilla, mm. tv-taso, kaapin taustat, matalat välit, jonne pöly asettuu ja vaatii huonekalujen siirtelyä. Ensin tämä kaikki on mahdollista vain rikkaamilla firlmoilla. Käytännössä työntekijöitä pitäisi kouluttaa, ohjaamaan konetia siivouprosessin suorittamiseksi vaikka päivittäin tai harvemmin.

      Miksi Suomessa ei aleta keksiä näitä, saisimme työtä ja rahaa? Monet naiset ovat hyvin kouluttettuja, jopa kodinteknologiaan on maisteritutkinnot, siellä sitä hygieniaa opetetaan, heiltä ja palvelupäälliköiltä käytännön vinkkejä jo nyt kiireesti keräämään insinöörit ja nörtit. Pitääkö olla niin tyhmiä kuin Sipilä ja demari-viher-kokoomuksen elätit, että vain sosialismilla eli tasan jakamalla ja velkaa tekemälllä elintasomme onnistuisi nousemaan, kun valtavan rikkaat arabialueet luovuttavat idioottivaeltajansa tänne. Eikö täällä liiku edes teollisuusvakoilu, että joku nämä nyt talteen ottaisi?

      Miksi tämä ketju taas veivaa ja pyörittää kaiken aikaa?
      Tekoäly setää diktatuurin lopettisen, kun natsi-merkel taas uhkailee, se luottaa, että kapinoitseva ilmapiiri jäljitetään CIA:n apin vallan pitoa varten teknisesti. Paha tyyppi ei edes kuole ennen aikojaan, vaan sitä suojellaan pannassari mersuilla, vittu mitä tsauseksua koko akka ja EU-saksa.

      "Minä tekisin sen uudestaan" Uhmakas Merkel ei ole pahoillaan Saksan rajojen avaamisesta
      https://www.youtube.com/watch?v=4ZtIeLhjhKU

      http://www.express.co.uk/news/world/846397/german-election-2017-angela-merkel-migrants-germany-borders

    • qåaäzm

      Milloin kommunisti on katunut mitään?

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      21
      2004
    2. Lopetetaanko tämä

      Juttu ja mennään eteenpäin? Pystytkö?
      Ikävä
      128
      895
    3. Just saying

      Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.
      Ikävä
      138
      701
    4. Voisin antaa sulle nyt

      Halin❤️
      Ikävä
      54
      626
    5. Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa

      Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      94
      597
    6. Tosi kiva on

      Joo. Mitä olisit menettänyt jos olisit paljastanut itsesi?
      Ikävä
      65
      541
    7. Jos selviäisi että kaivattusi

      Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan
      Ikävä
      88
      540
    8. Janpen Thai lopettanut, miksiköhän

      Hyvää apetta teki.
      Suomussalmi
      12
      537
    9. Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?

      Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v
      Tanssii tähtien kanssa
      11
      533
    10. Päivän aivopieru Trumpilta

      Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko
      Maailman menoa
      66
      527
    11. Jokin ei täsmää

      Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi
      Ikävä
      298
      526
    12. Tehdään yhdessä itsestämme

      Parhaat versiot❤️ Se vaatii molemmilta hyvää itsetuntoa!
      Ikävä
      42
      525
    13. Toivotko vielä viestiä

      Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.
      Ikävä
      36
      492
    14. Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?

      Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas
      Tanssii tähtien kanssa
      26
      474
    15. Kuka kaipaa T m?

      Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota
      Ikävä
      36
      470
    16. Miksi jotku naiset on niin tyhmiä

      Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä
      Ikävä
      51
      437
    17. Olen ajellut Dieseleillä yli 50 vuotta.

      Enkä ole koskaan kaivannut sähköautoa.
      Hybridi- ja sähköautot
      104
      437
    18. Kerro muuten miksi

      Estit somessa?
      Ikävä
      41
      434
    19. Vaikea on tämän

      Jälkeen suhtautua sinuun ilman ettei muista kirjoituksiasi.
      Ikävä
      58
      422
    20. S-ryhmän vastuullisuuden kaksoisstandardi

      Vastuullisuuspuhe on helppoa. Vaikeampaa on selittää, miksi S-ryhmän omien merkkien tuotteita ja raaka-aineita hankitaan
      Maailman menoa
      10
      412
    Aihe