Villa-keittiöt

rakentaja

Onko jollakulla kokemusta villa-keittiöistä? Ovatko kovin arvokkaat vrt. muihin valmistajiin/toimittajiin nähden?

6

1974

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paula

      Huomenna saan tarjouksen Villa-keittiöstä. Olen paljon kiertänyt liikkeitä Vantaalla, ja heidän toimintansa ei ole tähän asti vakuuttanut... hinnoista ja toimivuudesta en siis tiedä vielä, mutta jonkinlainen joustamattomuus, asiakkaan turha juoksuttaminen ja hitaus ovat kiinnitäneet huomion verrattuna moniin muihin liikkeisiin,

    • harkinnassa

      Hei!

      Sain juuri viime viikolla tarjouksen Villa-keittiöistä Tampereelta. Minun mielestäni palvelu on Tampereen myyntipisteessä (Kodin ykkönen) ollut loistavaa. Hinnasta en osaa sanoa vielä mitään, kun kilpailuttaminen ja vertailu on vielä kesken.

    • Veera

      Hylkäsimme Villan tarjouksen sen kalleuden vuoksi. Palvelu (Seinäjoki) oli erinomaista ja ihan lupaavalta suunnitelma tuntui, mutta oli kalliimpi kuin Puustellin tarjous (suunnitelma aika samantasoinen), joten päädyimme siihen.

    • yllätyt

      kysy eri kaupungeista tarjoukset saat aivan älyttömän hintahaitarin eteesi ja sitten olet ihan äimänä kun voit säästää esim 7000 vanhaa markkaa....
      kokeile

    • LINKi

      Meillä on aina ostettu villa keittiöt,koska:laadukkaita ja olemme onnistuneet saamaan n.45 % alennusta suositushinnoista.
      Nyt on paikalla moderni LINK-mallisto kiiltävillä kerman välisillä ovilla ja wenge tausta levyt tasot iso saareke ,paljon maitolasi ovia yms.Lähtöhinta oli 9000 euroa,mutta joka joulu toistuva -45% alennuskaapistoista laski hinnan n.5600 euroon(kodin ykkönen).Totta se on,ainakin täällä turussa.Lehteen tullee ilmoitus 45:lle nopimmalle -45% alennusta.

      • villa kiinnostamaan

        sen verran tyyris on!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      142
      3195
    2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      223
      2981
    3. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      79
      1956
    4. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      77
      1579
    5. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      239
      1437
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      48
      1148
    7. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      99
      1041
    8. Helena Koivun rikosrekisteri

      Kasvaa. Tällä kertaa murtautuminen...😁
      Kotimaiset julkkisjuorut
      116
      1000
    9. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      58
      978
    10. Onko Kuhmossa salapareja

      Eli varattuja joilla salasuhde tai suhteita
      Kuhmo
      11
      900
    Aihe