Auvisen tyttöystävä Tanascheel oli prinsessa Alexandra de Scheel, korkeasti koulutettu miljonääriperheen tytär, älykäs ja mitä ilmeisimmin psykopaatti. Hän on viime vuosina leikitellyt useiden häiriintyneiden nuorten miesten tunteilla netin treffipalstoilla ja saanut nämä tekemään epätoivoisia tekoja. Kaiken takana on nainen:
http://www.youtube.com/watch?warned=1&client=mv-google&nomobile=1&v=5glArI59Vss
Naispaholainen Jokelan surmien takana.
17
5884
Vastaukset
- Scheel
http://www.youtube.com/user/tanascheel
Ei ihme että pojat rakastuu! Jos kuva oikea?
http://photo.livevideo.com/photo/tanascheel/photos.aspx - Hirmuisenoutoaon
Miksi tästä vaietaan???? Eritt mielenkiinotinen tapaus! Kun opiskellut tiedotustakin ... Julkaissutkin ! Ja blondi, onkohan natsihenkisiä luonnonvalitaystäviä ? Kysymys ei väite.
- Anonyymi
Tana-Scheel...
Tana eli saatana...
- Eihelskutasentään
Näyttää sama nainen instassa linkitelleen tähän artikkeliin: miksi naiset lankeavat Pahoihin poikiin? Karmivaa... https://www.psychologytoday.com/blog/head-games/201310/why-do-women-fall-bad-boys
Anorektisen näköinen eikä erityisen kauniskaan.
https://twitter.com/alexandrads- Anonyymi
Kekek Rosberg.
- ohhohjärkihoi
Miksi nainen, joka on netissä ihastunut Auviseen ja sen jälkeen ihastunut johonkin toiseen, on naispaholainen ja psykopaatti?
Voitko aloittaja todistaa, että nainen olisi manipuloinut ihmisiä tappamaan muita?
Hän voi olla myös liian kiltti ja päätyä lohduttajan rooliin.- Kirjeetoliluettavissa
Tämä nainen oli uhitellen provoillut" ettet kuitenkaan pysty tai uskalla taaskaan..! Näitä postauksiaan kun luki asia provoamisesta kävi ilmi. Kaikkialta tyttöln liittyvät kommentit hävisivät nopeasti vaikka tyttö oli tiedottamisen ammattilainenkin ja julkaissut itse, asunut Lontoossa aj Usassa jne! Kerrassaan olisi tutkimisen arvoinen tapaus että milsi juuri Tanskasta- siellähän koulutettiiin sotavoimiammekin sotaa varten jne. Blondilikka voi edustaaa vaikka piilonatsi - ideologiaa joka on syvällä yärkeissä piireissä !
- punainen.gangstalking
Ihan mahdollista. Eikö myös Myyrmannin pommipoika manipuloitu pommin tekoon? Räjäytettiinkö jopa kauko-ohjauksella?
- sdflkjweroiurty
Kiitokset ketjun avaajalle... Tosiaan tämä prinsessa ja kuninkaallisen verilinjan omaava Alexandra de Scheel saattoi hyvinkin olla Auvisen händleri. Eli pääohjelmoija. Tyttö oli saattanut saada tuohon koulutuksen aiemmin Naton ja CIA:n toimesta.
- Anonyymi
kekek-kekek kirjoitti:
Salaliittoteoreetikot tuntuvat olevan kovin helposti ohjelmoitavissa.
Kuten sinä!
- dfglkjertoiuert
No niin... Teemulta aika kovaa analyysia tästä.
http://nwohavaintojapromo.blogspot.fi/2016/03/tiesitko-etta-jokelan-koulusurmaajan-ex.html - Jokelalainen
Höpön höpön.
- Meikän2senttii
Joo teemulta kanssa kovaa settiä talon päällä lentäneestä helikopterista... Ei siinä...on näissä joissain ihan järkeekin, mutta aika iso kasa pelkkää vainotusta ja "oman tietosuuden" brägäämistä, kun on vähän netissä käyny lukemassa ja tehny omia huikeita johtopäätöksiään... Jos kuulet ääniä päässä niin mene hoitoon. Ei se aina oo CIAn paha agentti MK Ultrattamassa sua jollain gyborgiaseella helikopterista.
- ciaNSAnatoNASAverkko
kuyinka tästäkään ei kukaan voi tietää mitään
snowden sanoi- jos joku maailman verkkotiedustelupiireissä tulevaisuudessa klikkaa verkkoyhteysnappia ...
"NSA:n entisen työntekijän Edward Snowdenin aloittama NSA:n sisäisten dokumenttien vuotaminen on paljastanut viraston harjoittavan erittäin laajamittaista, sekä kansalaisten että yritysten yksityisyyttä loukkaavaa tietoverkkojen urkintaa. "
NSA:
https://fi.wikipedia.org/wiki/National_Security_Agency - messenger4fi
(entinen nimimerkki)'messenger.fi' youtubess = 'messenger 4 fi'
https://www.youtube.com/user/messenger8fi/videos?disable_polymer=1
ps
en ole messenger4fi
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t495384Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo893299Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel263124HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä
Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat1472956Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"
Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L512286SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa
SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral422225Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi701827Martina Aitolehti podcastissa: Ero
Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/6962271716Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet
Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k921626Persut palkkaavat verorahoilla
avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei2691458