Hei jos kiinnostaa käydä Suomen yhdellä hienoimmista kentistä eli Hirsalassa Espoon ja Kirkkonummen rajan tuntumassa, niin myytävänä olisi muutama pelilippu. Itse en ehdi kaikkia käyttää.
Peliliput ovat voimassa 31.5.2012 asti ja käyvät kaikkina aikoina. Hintaa ois semmoset 45e/kpl eli kannattaa ostaa ennemmin lippu kuin maksaa 70 euron green fee.
Laittakaa tekstiviestiä alla olevaan numeroon! Liput voin pistää postissa tai ne voi hakea pääkaupunkiseudulta.
0405709010
Kati
Hirsalaan pelaamaan?
kiireinen golffari
0
224
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092300Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???26954- 71902
- 103896
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha568830- 82728
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik25624- 64606