Mä haluan parisuhteen nyt heti..

Emmä kestä kun ei ole ketään jota halata.
6154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Et ole ainut. En mäkään kestä. En tiedä olenko kävelly koskaan kenenkään kanssa edes käsi kädessä. Suudellut en ole. Menee elämä hukkaan ja jää moni asia kokematta. Yksi ihminen on sanonut tykkävänsä musta, hän oli vammainen. Yhden mielestä olin paras *********. Hän pyöritti monta ihmistä kerralla. Olis tosi kiva joskus pitää jotakin kädestä kiinni, halaaminen olis jo melko hurjaa irrottelua ainakin mulle.

Äänestä

Mitä se halaaminen on? Olen unohtanut !!

Äänestä
  • Mitä se halaaminen on? Olen unohtanut !!

    Äänestä

  • ikisinkku36 kirjoitti:

    Mitä se halaaminen on? Olen unohtanut !!

    Mitä se halaaminen on? Olen unohtanut !!

    Äänestä

En minäkään tiedä.

Äänestä

Sepä kiva.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikisinkku36 kirjoitti:

Emmä kestä kun ei ole ketään jota halata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu