Mikä on sun mielestä seksikkäin lähestymistapa?

Neiti P

Mikä uppoaa suhun? Miten toivoisit, että sua lähestyttäis? Oletko mies vai nainen?

Minusta seksikkäin lähestymistapa mieheltä minulle olis jotenkin takaapäin yllättäminen, lähelle tuleminen, "vahingossa" koskeminen.

9

190

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainennnnnnnnn

      Ööö... olemassa olevassa suhteessa joo toi on seksikäs ja kiihottava lähestymistapa... jos taas uusi tuttavuus, niin nej nej nej!

    • yks mies

      - seksikkäin: lähelle (muttei kiinni) tuleminen riittävän paljastavissa vaatteissa
      - toivoisin: mikä vain keskustelunavaus

    • mmmmmmmmmmmmmm

      minusta aloittajan lähestymistapa olisi paras..

    • FF

      En kai tähän aikaan vuorokaudesta enää ole terävimmilläni kun en oikein ymmärrä kysymystä.

      Ventovieraan haluaisin ehdottomasti lähestyvän edestäpäin, muuten lähestyminen ei luultavasti päättyisi hyvin. "Iholle käyminen" takaa päin olisi todella törkeää.

      Sitten jos kyse on ihmisestä jonka kanssa on jo suhde/seksiä niin takaapäin lähestyminen ja tiukka, määrätietoinen ote on ehdottomasti kiihottavin. Ja niskan/kaulan suutelemisella saa minulta jalat alta lähes välittömästi.

      Taidankin siirtyä sänkyyn moisesta haaveilemaan/odottamaan.

    • siiderivalas

      Panoeino tulee ja kysyy "meille vai teille?"

    • Mies1985

      Jos nainen olisi 15-17-vuotias niin mielellään kiusoittelevaa baby talkkia kuten pörröiselle eläimelle ja muutenkin saisi tulla iholle ja vatkailla hiuksia ja kutkutella.

      Oman ikäiseni nainen saisi tulla vaikka pyytämään karaokeseuraa (baari) tai muuten vain laittaa peruspirtsakan ja muutamalla hymiöllä varustetun vastauksen treffi-ilmoon.

      • vihaiset kakskutoset

        Miksei me saada kiusoitella babytalkilla ja vatkailla Mies1985:tä?! Epistä.


    • 6+6

      Se kun nainen tulee kansio kainalossa kysymään, että kiinnostaako mua ihmisoikeusasiat. Silloin multa tulee aina heti, ettäs tiedätte.

    • Itte olen tuon toteuttanut muutamalle naiselle eli yllättänyt takaa päin... yksi ei lämmennyt lainkaan ja sanoi "hui kun säikähdin". Mut mä tykkään tuolla ap:n tavalla yllättää joskus sopivan tilaisuuden tullen.

      Hmm, mun mielestä naisen seksikkäin lähestymistapa mua kohtaan on iho kontaktin ottaminen... sitten vielä tuhmien puhuminen samaan aikaan ja sen lisäksi jos on sexyt vaatteet päällä niin se on todella seksikästä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      152
      1002
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      44
      697
    3. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      124
      639
    4. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      23
      638
    5. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      595
    6. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      562
    7. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      545
    8. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      154
      540
    9. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      34
      534
    10. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      34
      518
    Aihe