Kenen biisi yleisurheilun MM-kisojen lopussa

Yleisurheilu MM-kisojen lopuksi soitettiin kappale, mutta kuka mahtaa olla esittäjä ja laulun nimi?
5513
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Samaa pohdin minäkin kiinnostaisi niin paljon mutta kun en tiedä

Äänestä

On se tuo kiitos minunkin puolestani :D

Äänestä

Aloittaja kiittää, kumartaa ja tanssahtelee lopun päivää...

Äänestä

eikös ne soittanu myös lady gagan edge of glory-biisiä? sen muistan kuulleeni sen lopussa mutta en tota maroon 5:n.. molemmat kyl hyviä biisejä (:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tahtoo tietää kirjoitti:

Yleisurheilu MM-kisojen lopuksi soitettiin kappale, mutta kuka mahtaa olla esittäjä ja laulun nimi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu