koirien paskannuttajat

kaikkiin paikkoihin annetaan koirain paskantaa.eiviititä niitä edes metsässä
käyttää pihoille vaan.
4128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

paskaan kävelyt, mahtavaa

Äänestä

Hieno homma, mikäs siinä sitte on kävellessä.

Äänestä

Lappalaiset on niin persjalkasia että tahraantuu tavara!

Äänestä

leville soppii ,varmaanki liukas ja haisee kunnolla sillile.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kävelyteille kirjoitti:

kaikkiin paikkoihin annetaan koirain paskantaa.eiviititä niitä edes metsässä
käyttää pihoille vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu