Nainen, miltä aukkosi tuoksuvat?

pildeä, pyldeä, ja yleensäkin kaikkia koloja mitä alapäästäsi löytyvät.

On kai sulla nainen jonkinlainen "haju" niistä?
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sulla on hometta päässäs ja paljon!

Äänestä

miten sä teet tämän? :D

Mikä on sun salaisuus? Hauskempaa juttua en muista lukeneeni sitten "olet homon"!

Nyt on jo pakko pyytää, voisitko laitta meseosoitteesi että pääsisin fanittamaan SINUA yksityisesti, kaikki tällä palstalla eivät ymmärrä nerouttasi. Plussien määrästä ymmärtävät?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tarkoitan.. kirjoitti:

pildeä, pyldeä, ja yleensäkin kaikkia koloja mitä alapäästäsi löytyvät.

On kai sulla nainen jonkinlainen "haju" niistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu