että rumaakin naista on aina joku mies valmis nussimaan. ATM:ää ei huolisi edes ruma nainen.
Alemman tason naista ei ole olemassa!
Tosiasiahan on
8194
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Lisäksi aniharva nainen on niin idiootti, että alkaa kutsumaan itseään alempitasoiseksi.
Silti jotkut naiset ovat niin idiootteja että kutsuvat itseään yksinäisiksi jos sattuvat olemaan viikon putkeen sinkkuina.
Tai sinkuiksi jos vakipanoja on vain kourallinen...
No sehän on varsin fiksua. Miksi ruma nainen huolisi ATM:n, jos KT/YT-miehiä on koko ajan tarjolla?
no miehet nussii vaikka ladon ovea mutta kuka rakastaisi aaa tee ännää? :(
Seksillä on eri merkitys miehelle ja naiselle.
Käytännössä yksinhuoltaja on alemman tason nainen koska ei ole onnistunut pitämään miestä itsellään.
Miehelle on tärkeää saada naista, naiselle on tärkeää saada mies itselleen.
Käytännössähän juuri YH-äiti ei ole ATN:nä, Sillä ei ole kovinkaan suurta merkitystä naiselle PS-markkinoilla onko lasta vai ei. Aina nainen saa miehen halutessaan
Ainoastaan tämän palstan AT-miesten teorioissa yh-äiti on ATN:nä.
No tavallaan mutta kun nainen ei saa miestä aina halutessaan pysyvästi itselleen...
tietysti jos pitää nimenomaan satunnaisen seksin saamista oleellisena niin sitten ei ole alatason naisia olemassa, koska käytännössä kaikki saavat aina. mutta kun sellaisessa määrittelyssä ei ole järkeä koska naiset hakevat aivan muuta eli suhdetta.
Itse olen 3lapsen yh. Mutta silti olisi vientiä, olen 27v 157/46 ja vaalea.Heti eron jälkeen alkoi pommitus kahville pyytäjiä on paljon yksi tarjoutui lähtemään kaveriksi vahtimaan lapsia hop loppiin mutta lasten takia en ole vielä kenenkään kanssa mitään edes harkinnut.
Eli minusta ei ainakaan saa millään mitään alempi tasoista se on myös omasta käytöksestä ja itsetunnosta kiinni.
Sittenvielä siitä:
"Käytännössä yksinhuoltaja on alemman tason nainen koska ei ole onnistunut pitämään miestä itsellään."
Minulla ja varmasti monella muullakin oli syynsä eroon. Oma mieheni alkoi juomaan lähes joka päivä eli hän ei antanut minulle vaihtoehtoja kieltäessään että juominen oli jo ongelma, minun oli otettava lapset ja suojeltava heitä siltä kohtalolta mitä moni varmasti muistaa lapsena eläneensä. Ei ole avioliiton arvoista pilata lasten elämää pakottamalla heitä katsomaan rähjäävää kännistä isää.