Miss Isoäiti 18-vuotias heila

hymyilyttää:)

Hallitseva Miss Isoäiti Janika Granat, 38, tulee nyt ensi kertaa julkisuuteen tulevan kihlattunsa, Janin, 18, kanssa. Pariskunnan ikäeroon, joka on siis huimat 20 vuotta, eivät ole kaikki suhtautuneet aivan auvoisasti. Missimummulla itsellään on seitsemän lasta ja kaksi lastenlasta. Yksi lapsista vastustaa liittoa.

Janika myöntää, että hän iski 19-vuotiaan tyttärensä ystävän. Kaikki lähti siitä, kun Janika tarvitsi kuskia baarireissulleen. 18-vuotias Jani tuli apuun, ja muutaman viikon päästä he jo seurustelivat.

Pari aikoo kihlautua 11.11.11.

Hymy lokakuu 2011

http://www.hymy.fi/tasta-puhutaan/miss-isoaiti-janika-tuli-18-vuotiaan-poikaystavansa-kanssa-julkisuuteen-katso-kuvat

Herättääkö ajatuksia? Onko sinulla yhtä näyttävää isoäitiä?

11

1669

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • :)

      Poikaystävä on niin onnellisen ja autuaan näköinen :D

      • syytäkin olla

        Harva 18 kesäinen kelpaa liki 40 naiselle.


    • Voi voi ..

    • avainsanat:

      "tuli julkisuuteen"

    • Luin lehdestä ton saman artikkelin. Omapa on asiansa. Mikä yksillä ei toimi, voi toisilla toimia.

    • Anonyymi

      No, nyt hyvinkii läheelt nämä kaikk vuuet Janikaa seuranneen voisin sanoo, ett naine o aik pakkaus! Hää o petolline hyväkskäyttäjä! Ku ei miehist ol enää hyötyy lähtee mies vaihtoon! Pettää miehiää työnantajien ja työtovereitte kans, ehtii jatkuvast sitä ”suurempaa hyötyä” ihtelleen. Häne vanhempans ja sisarukset hyvin tuntie ja häne lapsens tietäe täyttyy sanoo ett on aika suku kasassa! Ei hyvänen aika että tuollainen mätäpaise on päässyt kukkimaan tähän maahan. Voi varmasti verrata ns. ”elintasopakolaisiin”… kaikki pitää saada ilmaseks ja ites tai suvus ri mittä vikkaa oo…

    • Anonyymi
      UUSI

      Mahtavatko edelleen olla kimpassa? Toisaalta, voihan tuo olla myös mainoskikka ja käynyt kuten siinä poikamiesjutussa. Lööpeissä jonkin aikaa ja sitten ero.

      • Anonyymi
        UUSI

        Näköjään eronneet ja kihlannut Marion Rungin exän vuonna 2022


      • Anonyymi
        UUSI
        Anonyymi kirjoitti:

        Näköjään eronneet ja kihlannut Marion Rungin exän vuonna 2022

        he eivät ole enää yhdessä. Ovat eronneet 2024


    • Anonyymi
      UUSI

      18 kesäisenä tuommoinen 38 v. puuma olisi ollut kova juttu ihan vaan sänkykaverina ja olisi sitä edelleenkin, mutta enää en kyllä ottaisi 20 vuotta vanhempaa.

      • Anonyymi
        UUSI

        Varmahan on jo ihan puhkikaluttu lörtsy tänäpäivän!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      76
      5405
    2. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      35
      2925
    3. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      123
      2313
    4. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      120
      1955
    5. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      15
      1869
    6. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      111
      1800
    7. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

      Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
      Maailman menoa
      294
      1396
    8. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      65
      1331
    9. Nyt meni maku vas.liittoon, kun vaativat minimituntipalkkaa lakiin

      Sehän tarkoittaa samalla myös maksimituntipalkkaa, koska kun laki on kerran laadittu, niin sitä on vaikea muuttaa. Työma
      Maailman menoa
      53
      1274
    10. Kumpi teki aloitteen?

      🤗🤗🤗🤗
      Ikävä
      85
      1150
    Aihe