Käänteispalokattila hajujen polttaminen

Kuinka tehokkaasti käänteispalokattila polttaa hajukaasut? Onnistuisiko pieneläimen raadon tuhkaaminen ilman haisemista? Minua kiinnostaa kovasti!
494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kenet ajatteli polttaa jälkiä jättämättä ja epäilyksiä herättämättä: anoppisi?

Äänestä

Minkälainen on piipusta tuleva savunmäärä kun puuta polttelee?

Äänestä

no tuleeko haisua jos tuhkaan rotan raadon käänteispalokattilan pesässä kun siellä palaa reilu tuli?

Äänestä

Ehkäpä joskus pääsen kokeilemaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uuniproffa kirjoitti:

Kuinka tehokkaasti käänteispalokattila polttaa hajukaasut? Onnistuisiko pieneläimen raadon tuhkaaminen ilman haisemista? Minua kiinnostaa kovasti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu