Mastrad

Kokemuksia Mastrad sipsiritilästä ( ja mandoliinistä).
Millaisia porkkana peruna lastuja saa aikaiseksi ?
Tuleeko käytettyä vai onko ihan turha härpäke ?



Esim.
http://www.kokkiman.com/shop/haku/?search=Mastrad sipsiritilä ja mandoliini
1204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No ostinpa tuon sipsiritilän.
Muutoin voisi olla toimivakin, mutta omassa mikrossani ritlä ei mahtunut pyörimään.
Siksiköhän perunalastuista tuli nahkeita.
Ne , jotka ehtivät kuivua, olivat kyllä ok:n makuisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sipsiritilä kirjoitti:

Kokemuksia Mastrad sipsiritilästä ( ja mandoliinistä).
Millaisia porkkana peruna lastuja saa aikaiseksi ?
Tuleeko käytettyä vai onko ihan turha härpäke ?



Esim.
http://www.kokkiman.com/shop/haku/?search=Mastrad sipsiritilä ja mandoliini

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu