selitykset jatkuu .........

Niin kuin laulussa sanotaan , Janne parka onneton jne.... seli,seli
6247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aivan! Lea totesi että ei tahdo jatkaa enää julkista keskustelua omalta osaltaan, ja tottakai Kaisanlahden täytyy päästä sanomaan vielä viimeinen sana ; ehkä Lea sortuisi vastaamaan? Sairasta!

Äänestä

Säälittävää todella säälittävää! kun kakka on housuissa niin siihenpä ei ole enää mitä tehdä!
Turhaa säälittävää piiperrystä ja olematonta selittelyä.
Siinä ne oikeat poliitikon taidot nyt nähdään!!!

Äänestä

Kuten skitsofreenikoilla on tapana, pakkomielteisesti on asia käännettävä jollakin tapaa sairauden kohteeseen.

Äänestä

Heh heh heeh.... voi elämän kevät tuota selittelyä......!
Ei edes häpyä minkään vertaa....missä on suhteellisuudentaju?
tais hauturikin polttaa näppinsä kun selittelyksi ja piikittelyksi menee...heh!

no....kuvastaa henkilöiden käsityskykyä, sen pituinen se!

Äänestä

Perävasikankin täytyy noudattaa ryhmän määräyksiä!

Äänestä

ja vastapuoli vielä onnettomampi,nyyhh!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


että näin kirjoitti:

Niin kuin laulussa sanotaan , Janne parka onneton jne.... seli,seli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu