Kalan tuntia

Hauki on kala
3179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Montako tuntia vanha?

Mikäs se Haukion kala mahtaa olla?

[Sivu mennen ja sanoen: en usko aloitusta nimimerkin Vanha kokki kirjoittamaksi, vaan muuan tuota nimimerkkiä kiusaava, itsetunnoltaan olematon järjen jättiläinen lienee sen kirjoittanut ryöstetyllä nimimerkillä]

Äänestä

märkiä pieruja päästellen nauran tuolle julkealle olemattomalle rääpäleelle kuinka hän kehtaa esiintyä minuna!

Äänestä
  • Sinähän se kyseinen rääpäle olet, tunge se haukilainen hanuriisi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Vanha kokki kirjoitti:

Hauki on kala

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu