miksi laitetaan tori.fi sivulle asunnon vuokrausilmoitus eikä vasta kyselyyn,onko se jotain pelleilyä vaan.
turhia ilmoituksia
5
175
Vastaukset
- asunnonetsijä
ei ole tullut koskaan minkäälaista valitusta vuokranantajalta taikka naapureilta,olen täysin raitis ja maksan vuokrat ajoissa,sinä taidat olla se räkänokka jälleen joka sekaantuu ihmisten asioihin.
- asunnonetsijä
tässä oli välissä kommentti joka on nyt pois
- e5w6jet5kyuyu
Vaikea tietää miksi joku ihminen ei vastaa sinun kyselyysi.
- ldmvlfmboj99jgorjdml
PÖLJÄ MIKÄ PÖLJÄ EI VOI MITÄÄN,OTTAKAA LAPSELTA LÄPPÄRI POIS...
- asunnonetsijä
tarkoitan että jos tori.fi sivulle laittaa ilmoituksen niin eikö se ole sitä varten että joka on kiinnostunut niin voi tiedustella asiasta,mutta kun lähettää viestin siihen kysy ilmoittajalta niin ei kuulu mitään vastausta,joko sinä alat ymmärtämään,lue hitaasti ja mieti mielessäsi jkainen sana.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1241984Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1331910Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101804Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561470Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341394Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5231091Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50978Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115920Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347889