Olen viettänyt nyt 2 tuntia etsien tätä biisiä, mutta en löydä mistään. Kuultu Nrj:llä mutta soittolistoista en löydä siltikään.
Biisissä on paljon sellaista koneella tehtyä musiikkia ja sitten laulaja joka voisi olla taio cruz yms. laulaa tyylin : come show it, and if you like that?
Biisin tempo on sellainen että koneella soitettu musiikki alkaa kovaa TIIIII'I, ja sitten matalempaa TIII'I. ja koko biisin samanlainen konemusiikki korkeampi-matalampi-korkeampi-matalampi.
Todella ärsyttävää kun biisi soi päässä eikä löydä sitä:(
Konemusiikki + tutun kuuloinen laulaja?
NRJ:ltä kuultua
1
82
Vastaukset
- dbadbn
Se nyt vaan on niin, että noita konetanssipiisejä on tehty samalla reseptillä jo parikymmentä vuotta. Yksittäisen piisin tunnistaminen on täten hankalaa, mutta onko sillä sitten mitään väliä? Kun samanlaisia piisejä on kymmeniä jollei satoja tai tuhansia.
Pistä vaan joku samantapainen soimaan ja pe_rse liikkeelle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1241984Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1331910Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101804Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561470Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341394Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5231091Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50978Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115920Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347889