miksi tasty fast food on kiinni?

parhaimmat pitsat oli,jos tykkää tulisesta...
93641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Jos heillä on valmistettu ruokia Lihaliike Agali Oy:n tuotteista?

Äänestä

Enpä tiä kenen lihasta tai eläimestä tekivät, mutta ihmeellistä asiakkaan kyyläämistä se oli aina kun kävi.
Liekö heidän sapuskat tehtiin pärstäkertoimen mukaan ...?

Äänestä
  • kebab lihan totuutta ei saa sanoa,mutta mainostaa saa vaikka se säännöissä kielletään.

    Äänestä

Olisko rahat loppuneet kun kauppalehdessä oli mainos??

Äänestä

Kaikki loppuu Torniossa.Tämä on vain alkusoittoa tulevalle kurjuudelle

Äänestä
  • Se että rikollisten rahanpesubisnekset loppuu, ei ole kovin suuri menetys milleekään kaupungille!

    Ehkäpä kurjuus vähän väheni?!

    Äänestä

  • Puhut vähän mutta asiaa.

    Äänestä

Koska Ravintolaa ei ole enää olemassakaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaipausuhgiygy kirjoitti:

parhaimmat pitsat oli,jos tykkää tulisesta...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu