Kävinpä kyseisessä pizzeriassa.
Siellä tarjoiltiin homeista ruokaa. Vein ihan näytille henkilökunnalle. Ihmettelivät että miten oli näin päässyt käymään.
En saanut rahoja takaisin, en vaikka otin erikseen vielä heihin yhteyttä sähköpostitse asiasta.
Enää en kyseiseen ravintolaan mene. Enkä myöskään suosittele kenellekkään.
Golden Rax
1
150
Vastaukset
- otan osaa joo....
No voi voi voi voi. Miten just sulle sattuikin käymään näin. Homeessa olivat
eikä ees rahoja takasin. Kyllä pitää ihmetellä miten tästä selviät. Kai sulla on nyt mahollisuus soitella jonnekkin terapia- tai kriisipuhelimeen, äidille ja mummolle, naapurille ja pyytää pitämään kädestä.
Eihän tuommosesta muuten ikinä pääse yli.
Timo Soinille voisit vielä kilauttaa näin vaalien alla että nostaa kansanliikkeen jotta kaikki Golden Raxit lopetettaisiin.
Tulis sullekkin hyvä mieli sitten kun olisit osallistunut pelastamaan suomen kansan (maahanmuuttajat mukaan lukien) moiselta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1111789Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101749Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1111691Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541432Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341378Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii483985Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50951Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115901Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298892Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347838