Kuinka moni teistä miespuolisista pt:sta harrastaa seksiä naisasiakkaidensa kanssa? Yllätyin kun minulla ja omalla trainerillani välitavotteiden kartoitustapaaminen johti seksin harrastamiseen hänen toimistossaan, hänen aloitteestaan. Itse olen sinkku, pt ei.
Kysymys personal trainereille
3
113
Vastaukset
- PT
Henkilökohtaisesti en edes sopimusta ellei optiona ole pukille pääsy !
- PT-mies
Juuu, kyllähän sitä tulee pantua ja paljon. Joka hommassa omat työsuhde-edut. PT hommissa saa.
- hahahahah
Ei voi olla typerämpää aloitusta, ai johti hänen aloitteestaan seksiin:)) Itse et kai sitten ollut niin halukas, suostuit vaan että henkilökohtainen ohjaus jatkuu eteenpäinkin.
Ja ihan yllätyit, voi hitto... Kertooko siitä, että olet valmis harrastamaan seksiä jokaisen kanssa joka sitä haluaa?
ja mitä sitten onko pt:si parisuhteessa, kertoo sen, että pettää muijaansa aina kun mahdollista vai?
Tämmöset aloitukset täällä kertoo jotain kirjoittajasta, ellei ole sitten täys provo.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242124Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352028Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2111818Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2581496Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341399Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5481156Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50998Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115937Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348929