Jouduin kerran syömään kouluruokaa koska ei ollut mitään muuta meinasin oksenaa! Ja potut oli myöhässä. Seuraavat puolituntia olin vessassa. Kaiken lisäksi kouluruoka on pässin oksennuksen hajuista paskaa!
Koulu
Sauli Niinnistö
2
116
Vastaukset
- ei onnistuisi multa
Kauheeta, ihan hirveetä, kuinka olet voinut haistella pässin oksennusta niin kauan ,että muistat tarkkaan hajun? Yök!
- voisilmäpulla
nii kai siellä kouluissa on ne paskat ja oksennukset jo ruokalan aulassa niin pääsee autenttiseen tunnelmaan. tosin ne on näiden kakaroiden itsensä tekemiä. niitä ekaks haistellaan ja maistellaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012150Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2981940Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1041776Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441761Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2071617- 321361
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941133Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii261131Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671099- 511057