Hänellä on useiden tietojen mukaan laiton asuntoetu. Eli kyse on lahjonnasta ja/tai veropetoksesta.
Vastaukset 6
- Palkan jatke?
Mikä on työnantajan motiivi lahjoa Hilkkaa tässä muodossa? Oletko nähnyt työnantajan verottajalle ilmoittamat tiedot luontaisetuisuuksista (tai mitä ne nykyisin ovatkaan)? Verottajako tässä on ollut petollinen?
- VerkkosukkaJ.
Jutta ei puutu millään lailla, koska häne saa taatusti monenmoista etua, josta veronmaksajat eivät tiedä mitään.
- Saapas nähdä.
Duunareilla on aina ollut ja on edelleen aina joku "isokenkäinen" kulttihenkilö, jota palvotaan ja paapotaan ja puolustetaan "viimeiseen mieheen".
Nykyisin vasemmistolla menee huonosti, ei ole johtajaa ketä palvoa, niin nyt otetaan kiinni kenet saadaan ja saatiin HA, joka nauttii suosiostaan ja marttyyriosastaan .... ainakin julkisuushakuisuudestaan päätellen.
Jatkossa nähdään minkälainen kulttihahmo hänestä muodostuu.- Nähty on
Ei muodostu minkäänlaista kulttihahmoa.
- Täry
Entäs tämä "sairastunut" Can: eikös hänellekin hommattu kämppä alihintaan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 921642
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su4431158- 841105
- 681015
Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t186993- 93877
- 65665
Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin
Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta171644Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on60642- 37628