Hei!
Tiedättekö mistä voisi kysyä kiipeily kouluttajia / ammattilaisia, jos haluaisin järjestää koko perheen kiipeilytapahtuman.
Esim. korikiipeilyä tai laskeutuminen seinämää pitkin, välineiden esittely ja perusteet aloittelijoille tyyppisillä ratkaisuilla.
Olen joko niin sokea tai tumpelo, etten löydä yhteystietoja Keski-Suomen alueella toimivien kiipeily paikkojen/seurojen ihmisille. Joten olisin erittäin kiitollinen jos auttaisitte. Kiitos kaunis.
Neito pulassa! Apua.
Kiipijätyttönen
0
347
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352196
- 841293
- 561278
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...351215- 631161
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39874Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122759- 31721
Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21562