Joensuussa olevia lävistysliikkeitä?

Hei voitteko vinkata hyviä ja kohtuu hintaisia läväriliikkeitä Joensuusta? Onko kukaan ottanu lävärii undergroundissa?
2192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oon ottanu kolme lävärii black & yellowssa, nänni, smiley ja huuleen vertical labret. Hinta kirpasee mut muuten oon ollu iha tyytyväinen. Nyt viimesin eli toi huulikoru meni snadisti vinoon, mut sitä ei varmaa ees huomaa muut ku minä.
Siel hulehditaan asiakkaasta kunnolla. Oon käyny lävistämisen jälkeen monia kertoja juttelemas parantumisesta ja sieltä saa aina vinkkejä ja ne huolehtii siitä, että lävistys parantuu kunnolla. Suosittelen.
Undergroundis mun kaveri on ottanu korvaan rustoon korun ja oli ihan tyytyväinen. Mun mielestä se vaikuttaa jotenki epäpätevältä, mut ne ny on mun omia ennakkoluuloja. Se on ainaki halvempi ku muut, liekö kertoo laadusta jotain...

Äänestä

Ite kävin melkein vuos sitten ottamassa Undergroundissa industrialin, eikä kyllä mitään moitittavaa, oon täysin tyytyväinen tähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


morsooiiasd kirjoitti:

Hei voitteko vinkata hyviä ja kohtuu hintaisia läväriliikkeitä Joensuusta? Onko kukaan ottanu lävärii undergroundissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu