Kuinka usein käyt hammaslääkärissä?
Mies, haisetko usein pahalle?
11
96
Vastaukset
- kainalot haisee
siksi pyri käymään hammaslääkärissä päivittäin.
- ..
Kiitos kipsu-liini
Pikkasen väsyttää, nauratti tää otsikko. Suoraa puhetta ei korvaa mikään.
Täytyy muistaa tää aamupierujen aikaan. Käyn aina hammaslääkärillä jos olen sammunut vaatteet päällä. Minulla on proteesikainalot.
Joka arkipäivä haisen pahalta, kuulemma.
Sukkamehu kuulemma lemppaa ihan sietämättömällä työpäivän päätteeksi, kun ottaa kengät jalasta pois.
Hammaslääkärissä käyn todella harvoin. On alkanut vituttaa ja jo vuosia sitten niiden asenne, motivaatio ja puoskarointi. Pitäis varmaan siirtyä yksityiselle.- on sinulla
sukkana jätesäkit?
Auttasko hajusiepparit vai oliko ne hajupohjalliset. Sitte on ihan jalka doeta. Myös jalkakylpyt auttaa ja rasvaaminen.
Mie en oo enää pitkää aikaa käyny muussa kuin yksityisessä, tk-lääkäri nosti kädet pystyyn ihan kirjaimellisesti kun yritti tehdä mulle juurihoitoa. Eihän se nyt ilman kunnon puudutusta onnistu, Ihmeellista miten lekurit voi olla tyhmiä.
Kyllä mä pahalle haisen. Kerran vuodessa käyn kidutuspenkissä.
Sinusta osasin odottaakin jotain autotalli-katkua tai "en vaiha vaatteita kun tuun autotallista"-mentaliteettia....vái onks se vaan sellasta miehistä normaalia tuoksua ?
Mun exä vaikkaoli maalainen, teki töitä korjaamossa ja oli yltä päältä konerasvassa ku tuli kotiin, niin kotona se oli puhdas kuin pulmunen aina. Tääs seuraava, vaikka oli kaupunkilainen, oli sit niin kumma, ei sillä ollut työvaatteita ja kotivaatteita erikseen , jotain käsittämätöntä.
Siis mun exien (ihan kaikkien) otannasta maalaiset on siistimpiä kuin kaupunkilaiset, kyse miehistä.
Miten nämä asiat liittyvät toisiinsa?
- näin ikkäste
Tarkoitti: huonot hampaat= hengitys haisee.?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 892046
- 1281382
Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.231330Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau281282- 671206
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3371018- 88941
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?53868- 121777
- 82766