Bulkin jälkeen?

Moro! olen 19v ja painan n.74kg ja painoo on bulkin aikana noussut iha liikaakin!
paino on noussut nopeesti 62 kilosta 74kg.
Tarviisin apua reenin suhteen ja miten alkaa syömää että ei palais lihaksia pois vaan pelkkä läski ja ylimääränen?
181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuinka pitkä olet?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onlyformuscle kirjoitti:

Moro! olen 19v ja painan n.74kg ja painoo on bulkin aikana noussut iha liikaakin!
paino on noussut nopeesti 62 kilosta 74kg.
Tarviisin apua reenin suhteen ja miten alkaa syömää että ei palais lihaksia pois vaan pelkkä läski ja ylimääränen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu