Itse olen 19v nii mistä löytäis helpoiten 16-25v kaunis nainen? Baareissa en käy ja siellä liikkuu varmaa muutenki lutkia niin sanotusti.
Mistä löytää yli 16v nainen
wsetwaetwety
4236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
yökerhoissa ne tavalliset käy ja alakulttuurien vaalijat keikkoja katselemassa. Eri asia 'löydätkö' mitään. Hyvännäköiset naiset on nirsoja joten kannattaa aluksi tähdätä alas.
Mikä vika muuten lutkissa on? Soisin kaikkien baarissa olevien naisten olevan lutkamaisempia. Sinä tulet toivomaan niin myös. On varmasti tarpeeksi hankalaa sinullekin iskeä ketään.
Tyttöystäviin sulla ei ole asiaa noin nuorena. Ensin ura kohdilleen ja raha-asiat kuntoon. Ne yhteenmuuttoa ruinaavat naiset ovat kuule kalleimpia ja vaikeimpia naisia verrattuna niihin hauskoihin lutkiin ja estävät tehokkaasti sun unelmia toteutumasta.
Opiskelu ja työ kuntoon ja kun olet menestynyt, niin sitten sulla ei ole ongelmaa löytää naista. Naiset löytää sut... Vaan jos olet fiksu ja kasvanut, et välttämättä haluakaan enään ketään elätiksi.
16-vuotias ei ole vielä "nainen" eikä pääse vielä piiitkiin aikoihin yökerhoihin. "Lutka" taas on takuuvarmasti parempi ihminen kuin sellainen, joka lutkittelee.
Tosiahan on se että suomalaiset nouret ovat kovia bilettämään saattavat juoda perjantaista lauantaihin. En sitte ota siihen kantaa että onko tuo normaalia vai ei.
Ite oon kans vähä sitä tyyppiä että viihdyn mielummin kotona jos on jotain järkevää tekemistä kuin yltäpäältä kännissä baarin tanssilattialla.
Mulle on vähä alkanu tulee semmonen tunne että baareista ei saa pidempää kuin yhden yön juttuja nytten on kahesti tälle vuodelle jo käyny näin. Molemmat jutut jääny siihen iltaan vaikka olen yrittäny jatkoa jutulle.
Naisia kannattaa katella vaikka harrastuksesi parista esim kuntosalilla käyvät naiset ovat kutakuinki saamaa tyyppi kun sinäkin jos siellä käyt.´
Turha yökerhoissa käyviä naisia on alkaa haukkumaan ne ovat vaan seksin perässä siellä. Ehkä me kaikki miehetkin se tajutaan jossain vaiheessa.
Opiskelutovereista? :p mä ainakin löytäisin samoilla kursseilla olevista vaikka kuinka monta ehdokasta. Tosin mua kiinnostaa yksi poika ihan toisesta paikasta, siihen en oo kyllä lähempää kontaktia saanut. Baareista et ainakaan mun kaltaisia ihmisiä löydä.